(Symbol W100) Willa na SPRZEDAŻAlbena,

Opis oferty

 

Luksusowa willa z basenem   (191 m2),  
   
Cena 240 000 EURO, czyli  1 256 EURO/m2 


Informacje podstawowe:


Luksusowa willa z unikalnym widokiem i prywatnym basenem.
Ta luksusowa willa znajduje się w jednym z najlepszych miejsc z widokiem na morze, w regionie Zlatna Ribka.  Obiekt ma całkowitą powierzchnię 191 m2 z widokiem na morze 180 stopni i niczym niezasłoniętą, wspaniałą panoramą krajobrazową.  Willa jest zbudowana w 2004 roku, jest ukończona i ma pozwolenie na użytkowanie. Oprócz zapierających dech w piersiach widoków, atutem tej willi jest także lokalizacja w spokojnym, cichym i relaksującym miejscu, z dala od męczącego tłumu turystów. Ta lokalizacja jest jednak o tyle atrakcyjna, że gdy czasem zapragniemy skorzystać z uroków kurortów turystycznych, mamy to w nieodległym zasięgu.
Willa zaskoczy Cię nowoczesnym wystrojem wnętrz i dobrze wyposażonymi pokojami, a na zewnątrz z cudownie zadbanym dziedzińcem z basenem relaksacyjnym i zadaszoną częścią do odpoczynku i grilla.
Willa oferowana jest do sprzedaży z kompletnym wyposażeniem i umeblowaniem, jest to zawarte juz w cenie.
Rozkład:
Na pierwszym piętrze znajduje się słoneczny salon z jadalnią, kuchnią, kominkiem, łazienką z toaletą, pralnią, dwoma tarasami i schodami na podwórko i basen.    
Na następnym piętrze znajdują się: korytarz, trzy sypialnie, z których jedna z łazienką z WC, łazienka z WC, z przestronnym balkonem

Willa jest izolowana termicznie, z doskonałą stolarką, instalacją telewizyjną i internetową, klimatyzatory we wszystkich pokojach, elektryczne podgrzewacze wody na każdym piętrze. Wysokie sufity i duże okna sięgające od podłogi do sufitu zastosowane w całym domu tworzą przestronne i przyjemne środowisko życia i w pełni wykorzystuje naturalne światło.Takie duże okna dają mieszkańcom wspaniałą okazję aby cieszyc się panoramą krajobrazu w każdej niemal chwili.
Stan techniczny, estetyczny, a także umeblowanie i wyposażenie, są w takim stanie, iż willa jest gotowa do zamieszkania natychmiast, bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych.

UWAGA: Willa ma efektywny system alarmowy podłączony, do firmy ochroniarskiej.

Dotychczasowi właściciele to obywatele Niemiec, korzystający z willi sezonowo. Podczas ich nieobecności, willi doglądają pracownicy firmy specjalizującej się w tego rodzaju usługach.


Możliwa videoprezentacja dla zainteresowanych inwestorów oraz pozyskanie wszelkich dodatkowych informacji nt tej nieruchomościUDOGODNIENIA :

- 4km od plaży 
- klimatyzacja
- prywatny basen
- grill
- kominek
- balkony i tarasy widokowe
- panorama 180 stopni
- luksusowe umeblowanie i wyposażenie
- ochrona, monitoring
- parking

 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
240 000, 00 €
Cena za m2 w EURO
1 256, 54 €
Rodzaj nieruchomości
Willa
Status
AKTUALNA
Miejscowość:
Albena
Powierzchnia całkowita
191, 00 m2
Liczba pokoi
4
Ochrona
Monitoring
Osiedle zamknięte
Najbliższe morze
powyżej 1km
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria