(Symbol BS222) Willa na SprzedażAlbena,

Opis oferty

 

Luksusowa willa z prywatnym basenem   (375 m2),  
   
Cena 220 000 EURO, czyli  675 EURO/m2 


Informacje podstawowe:

 

Willa z zachwycającym widokiem i prywatnym basenem.
Wspaniała willa z pięknym panoramicznym widokiem na morze, w pobliżu miasta Bałczik i Albena. Unikalna lokalizacja pozwalająca cieszyć sie wspaniałymi widokami a także ciszą, spokojem i pełnym relaksem, z dala od gwaru i tłumu turystycznych kurortów. Lokalizacja na tyle wyjątkowa, że zapewnia także dostęp do pobliskich uroków kurortów turystycznych, jeśli zatęskinimy za nimi. Widokowe terasy słoneczne, ze swoim prywatnym basenem, a wieczorami uczty grillowe przy wspaniałej panoramie widokowej zapewnią wspaniały wypoczynek mieszkańcom tej wspaniałej willi - ale także ich gościom; gdyż rozplanowanie powierzchni willi, zapewnia dodatkowe samodzielne studio dla gości.
Obiekt ma następujący układ:
1 piętro: Salon z kuchnią, sypialnia, weranda z grillem, łazienka z toaletą i pralnią.
2 piętro: 3 sypialnie z panoramicznym tarasem i 2 łazienkami.
3 piętro: Samodzielne niezależne studio z łazienką i panoramicznym tarasem. Pozwala na zamieszkanie drugiej rodziny lub gości
Powierzchnia całkowita domu ( z tarasami i garażami włącznie) wynosi 325 mkw, a powierzchnia działki 480 mkw.
W pełni nadaje się do mieszkania przez cały rok. 
 
UWAGA: Dom posiada w pełni wyposażony system bezpieczeństwa podłączony do prywatnej lokalnej firmy ochroniarskiej.
Dom wykorzystywany jest sezonowo, a w czasie nieobecności właścicieli domem/terenem zewnętrznym zajmuje się wyspecjalizowana lokaln
a firma.
Możliwa videoprezentacja dla zainteresowanych inwestorów oraz pozyskanie wszelkich dodatkowych informacji nt tej nieruchomości


Charakterystyka nieruchomości
Powierzchnia całkowita domu (razem z tarasami, balkonami i garażem)  – 325 m2
Powierzchnia działki – 480 m2
Pokoje - 6
Łazienki/WC – 3
Rok budowy - 2004
Ogrzewanie - elektryczne
Klimatyzacja - tak
Ilość Pięter  - 3
Telewizja kablowa – tak
Internet – tak
Basen – tak
Parking – tak
Garaż- tak
Piwnica – tak
Umeblowanie- - tak
Kominek – tak
Grill – tak

 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
220 000, 00 €
Cena za m2 w EURO
556, 96 €
Rodzaj nieruchomości
Willa
Status
AKTUALNA
Miejscowość:
Albena
Powierzchnia całkowita
395, 00 m2
Liczba pokoi
6
Ochrona
Monitoring
Osiedle zamknięte
Najbliższe morze
powyżej 1km
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria