(Symbol NAL9474013) Apartamenty na Sprzedażaheloy,


Opis oferty


Studio 1 pokojowe (57m2) 
   Cena 49 900 EURO
 Informacje podstawowe :

PIERWSZA LINIA BRZEGOWA!
Do sprzedania apartament typu studio  w całorocznym kompleksie przy pierwszej linii brzegowej, tuż przy plaży Marina Cape, Aheloy. To jest rozległy kompleks, ogrodzony i chroniony oferujący swoim  mieszkańcom wiele udogodnień i atrakcji: są 2 odkryte baseny, basen dla dzieci, centrum spa, sala fitness, restauracje, tereny rekreacyjne, grill, parking, ochrona, recepcja. To jest efektywnie utrzymywany i zarządzany kompleks. Jest monitorowany i chroniony przez cały rok. To miejsce jest szczególnie cenione przez ludzi szukających spokojnego relaksu i wypoczynku z dala od tłumów wielkich kurortów. Obiekt jest  dobrze skomunikowane z pobliskimi miejscowościami :Rawda, Pomorie, Neseber czy Słoneczny Brzeg.
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 57 mkw. i składa się z pokoju dziennego, aneksu kuchennego, łazienki i zadaszonego tarasu. Ekspozycja trasu: na basen i tereny wewnętrzne kompleksu. Bezpośrednie wyjście z tarasu na teren wewnetrzny/basen. Mieszkanie znajduje się na pierwszej kondygnacji/parterze. Cena obejmuje także umeblowanie i wyposażenie. Na uwagę zasługuje obszerny zadaszony taras z hórego jest bezpośrednie wyjście na basen.
Roczna opłata za utrzymanie kompleksu wynosi 12 euro za mkw.

UWAGA
Poniżej, w sekcji "filmy wideo" znajduje się film z tego apartamentu.

 


UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:
- Przy plaży,
- Internet,
- Klimatyzacja,
- Place zabaw dla rodzin z dziećmi.
- Basen odkryty,
- Fitness / siłownia,
- Centrum SPA

- Przedszkole,
- Rowery,
- Sport,
- Sporty wodne,
 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
49 900 €
Powierzchnia całkowita
57, 00 m²
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
aheloy
Kompleks:
Marina Cape
Odległość od morza
PRZY PLAŻY
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria