(Symbol AL8167066) Apartamenty na Sprzedażaheloy,


Opis oferty


Apartament 3 pokojowy (77m2) 
   Cena 46 900 EURO, czyli  607 EURO/m2 
 Informacje podstawowe :


Apartament trzypokojowy w całorocznym kompleksie "Chateau Aheloy" w miejscowości Aheloy. To jest kameralny, przyjemny i zadbany kompleks. Jest lubiany szczególnie przez rodziny  ze względu na lokalizację  z dala od szumu i zgiełku wielkich kurortów. Jest ogrodzony i całorocznie chroniony. Odległość od plaży około 800m.
Kompleks oprócz ciszy i spokoju oferuje swoim mieszkańcom basen zewnętrzny wraz  ze strefą relaksu i opalania, plac zabaw, grill, parking
Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 77 mkw. i składa się z pokoju dziennego połączonego z otwartą kuchnią, dwóch oddzielnych sypialni, łazienki i dwóch tarasów. Bardzo przyjemny sielski widok z tarasów. Widok na basen i na morze. Mieszkanie znajduje się na piątej kondygnacji/czwartym piętrze. W budynku są windy.  Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Wszystko jest w dobrym stanie i pozwala na natychmiastowe zamieszkanie czy też wynajmowanie mieszkania turystom.
Roczna opłata za utrzymanie kompleksu wynosi 10,3 euro za mkw.
UWAGA
Poniżej, w sekcji "filmy wideo" jest dostępny film z tego apartamentu

 


UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- Klimatyzacja,
- Place zabaw dla rodzin z dziećmi.
- Basen odkryty,
- Grill
- Parking


- Sport,
- Sporty wodne,
 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
46 900 €
Cena za m2 w EURO
609 €
Powierzchnia całkowita
77, 00 m²
Liczba pokoi
3
Miejscowość:
aheloy
Kompleks:
CHateau Aheloy
Odległość od morza
800m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria