(Symbol NSH8235) Apartamenty na Sprzedażaheloy,


Opis oferty


 
Apartament 2 pokojowy (90m2)
   
Cena 57 800 EURO
 Informacje podstawowe :

OKAZJA CENOWA! LUKSUSOWY KOMPLEKS!
Apartament 2 pokojowy w luksusowym, całorocznym kompleksie "Vineyards Luxury Spa Resort" w miejscowości Aheloy. Ten obiekt jest wyjątkowym zespołem willi i apartamentów położonym na malowniczym wzgórzu, ze wspaniałymi panoramicznymi widokami na wzgórza Starej Planiny. Jest to często poszukiwany kompleks przez nabywców nieruchomości. Oferty sprzedaży trafiają się jednak tutaj bardzo rzadko. 
Lokalizacja obiektu jest doskonała dla osób poszukujących wypoczynku w lususowych warunkach, w pewnym oddaleniu od tłumów wielkich kurorów - ale mając zapewnioną możliwość  do korzystania z uroków i atrakcji tych kurortów, gdy przyjdzie na to ochota. Kompleks znajduje się około 1,2 km od miejscowości Aheloy, około 2 km od plaży,10 km od Słonecznego Brzegu oraz Neseberu. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, skąd regularnie kursują autobusy do Aheloy, Słonecznego Brzegu, Nesseberu i innych miejscowości.
Teren tego kompleksu jest ogrodzony i całorocznie chroniony. Dostęp osób i pojazdów jest kontrolowany przez całodobową ochronę. Obiekt jest utrzymywany w bardzo wysokim standardzie, zapewniając dodatkowe usługi i atrakcje nawet najbardziej wymagającym mieszkańcom. Są tutaj duże odkryte baseny, restauracje i bary; są rozległe tereny zielone i ogrody krajobrazowe zapewniajace pełen relaks i wypoczynek, jest także centrum SPA z saunami i jacuzzi,  fitness, salon piekności itp.

Apartament położony jest na pierwszej kondygnacji/parterze. Całkowita łączna powierzchnia to 90 m2. Składa sie z salonu połączonego z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki i obszernego tarasu. Na szczególną uwagę zasługuje klimatyczny taras ze wspaniałym, z bezpośrednim wyściem do ogródka..
Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone i jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Wszystko w mieszkaniu jest zadbane i o wysokim standardzie.
Roczna opłata za utrzymanie i zarządzanie w tym kompleksie  wynosi 12 euro/m2.

OKAZJA INWESTYCYJNA!
Wspaniały, luksusowy kompleks z segmentu premium z dużą ilościa atrakcji i udogodnień i bardzo ładne mieszkanie.w okazyjnej cenie. 

 


UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:,

- Place zabaw dla rodzin z dziećmi.
- Baseny zewnętrzne,
- Basen wewnętrzny

- Fitness / siłownia,
- Restaurcje i bary
- Centrum SPA

- Salon urody
- Sklepy


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejscie B 
 


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
54 800, 00 €
Powierzchnia całkowita
90, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
aheloy
Kompleks:
Vineyards Luxury SPA
Odległość od morza
2 km
Nr tel.
506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria