(Symbol PRCO30323) Apartamenty na SprzedażŚwięty Wlas,

Opis oferty


Studio 1 pokojowe   (48m2),  
   
Cena 44 900 EURO, czyli  935 EURO/m2 


 

Informacje podstawowe:

OKAZYJNA CENA!
Apartament typu studio w prestiżowym, pięciogwiazdkowym kompleksie *****Garden of Eden, zlokalizowanym nad samą plażą w kurorcie St.Vlas. Obiekt położony jest w dużym, ogrodzonym, doskonale utrzymanym ogrodzie z dostępem do własnej plaży i kameralnej przystani dla łodzi. Jest to duży, całoroczny, kompleks hotelowo- apartamentowy, wybudowany w 2008 roku. Składa się z części hotelowej i 15 budynków.
Garden of Eden oferuje swoim mieszkańcom całe mnóstwo udogodnień i atrakcji, m.in.: kilka basenów zewnętrznych, basen wewnętrzny, centrum SPA, fitness, restauracje, bary, night club, boiska sportowe, place zabaw dla dzieci i wiele innych.
Apartament ma całkowitą, łaczną powierzchnię 48 m2; składa się z dużego salonu połączonego z otwartą kuchnią, łazienki. Położony jest na pierwszej kondygnacji/parterze. W budynku są windy. Oferowane mieszkanie mieści się w budynku "Diana". Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i  wyposażone. Wszystko jest już jest zawarte w cenie mieszkania.
Roczna opłata za utrzymanie i zarządzanie:1075 eur/rok
Okazja !
Niska nabycia, apartament o wysokim standardzie i wspaniały prestiżowy kompleks z mnóstwem atrakcji i o świetnej lokalizacji, tuż nad brzegiem morza - te elementy stanowią o atrakcyjności inwestycyjnej tego mieszkania i mogą być gwarantem wysokiego dochodu w przypadku wynajmowania tego mieszkania nawet najbardziej wymagającym turystom.

 

Udogodnienia i atrakcje:
- całodobowa recepcja,
- lobby bar,
- całodobowa ochrona,
- monitoring,
- duży parking,
- 3 restauracje,
- 6 barów,
- night club,
- pasaż handlowy,
- supermarket,
- sklep z pamiątkami,
- kantor wymiany walut,
- biuro podróży,
- gabinet lekarski,
- wypożyczalnia samochodów,
- wypożyczalnię rowerów,
- duże centrum SPA,
- siłownia,
- sauna,
- jacuzzi,
- łaźnia turecka,
- masaże,
- salon kosmetyczny,
- salon fryzjerski,
- bilard,
- korty tenisowe,
- kręgielnia,
- boisko do siatkówki i piłki nożnej,
- plac zabaw dla dzieci,
- bezprzewodowy internet WIFI na terenie całego kompleksu.


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
44 900 €
Cena za m2 w EURO
935 €
Powierzchnia całkowita
48, 00 m²
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Święty Wlas
Kompleks:
Garden of Eden
Odległość od morza
150m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria