(Symbol SH8328) Apartamenty na SprzedażŚwięty Wlas,


Opis oferty


 
Studio 1 pokojowe   (44m2),  
   
Cena 47 850 EURO, czyli  1087 EURO/m2 
 


 

Informacje podstawowe :

Wspaniały widok na panoramę morza! Luksus i prestiż w *****Grand Hotelu!
Swój własny apartament w *****Grand Hotelu? I to z widokiem na morze? Tak, to jest możliwe!
Przedstawiamy umeblowane studio w sezonowym kompleksie Grand Hotel St. Vlas. Z balkonu roztacza się wspaniały widok na morze i Sveti vlas. Grand Hotel Sveti Vlas znajduje się nad brzegiem morza! Do centrum miasta można dojść w około 10 minut i w odległości spaceru od portu jachtowego  Marina Dinevi Resort. Grand Hotel Sveti Vlas jest idealnym miejscem dla osób poszukujących udogodnień i wszelkich atrakcji na najwyższym poziomie - ale w  spokojnej i relaksującej atmosferze. Kompleks położony jest nad brzegiem morza i oferuje wspaniały widok na morze na całą zatokę i malowniczy półwysep Sofia.

To tutaj panuje szczególny mikroklimat, gdzie  unikalne połączenie morza i lasu determinuje niezwykle korzystny klimat, a przepływ powietrza między morzem a górami tworzy wyjątkowe zjawisko naturalne, które oczyszcza powietrze. Morska bryza w połączeniu z górskim krystalicznie czystym powietrzem stwarzają warunki do rozwoju balneologii w okolicy i ma pozytywny wpływ na pacjentów z chorobami płuc. Korzystny klimat nadaje się do leczenia przez cały rok!

Na terenie kompleksu znajdują się 2 główne restauracje oraz restauracja z wyborem dań z karty, w której serwowane są pyszne dania przygotowywane według oryginalnych receptur, a w barze w holu można delektować się filiżanką aromatycznej kawy. Grand Hotel Sveti Vlas oferuje duże centrum fitness Pulse Fitness & SPA wyposażone w sprzęt fitness do siłowni Techno Gym najnowszej generacji, a także ogromne SPA z licznymi saunami solnymi, aromaterapeutyczną łaźnią parową, sauną fińską, łaźnią turecką i strefą relaksacyjną. Są wspaniałe kryte baseny zapewniające relaks we wspaniałej atmosferze, są odkryte baseny z parasolami i leżakami.
Całkowita powierzchnia łączna apartamentu wynosi 44 m2, położony jest na drugiej kondygnacji/pierwszym piętrze. W budynku są windy. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, łazienki i balkonu z którego rozciąga się widok na pełną panoramę morza. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony - jest gotowy do natychmiastowego zamieszkania czy wynajmu.
Roczna opłata za utrzymanie w tym obiekcie wynosi 22 euro/rok.

Okazja inwestycyjna!
Zakup apartamentu w takim prestiżowym obiekcie ma szansę stać sie hitem inwestycyjnym, Niska cena zakupowa, niezwykle wysoki standard obiektu z olbrzymia ilością atrakcji, wspaniały widok na morze oraz nieprzemijający prestiż sieci Grand Hotel - mogą być gwarantem wzrostu wartości apartamentu i wysokich dochodów z wynajmu turystom wysokobudżetowym.UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- 50 m od plaży
- Ochrona
- Recepcja

- Place zabaw 
- Baseny odkryte,
- Baseny dla dzieci
- Baseny wewnętrzne
- centrum SPA
- centrum fitness
- Restaurację, kawiarnie i bary

- inne

 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
47 850, 00 €
Cena za m2 w EURO
1 087, 00 €
Powierzchnia całkowita
44, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Święty Wlas
Kompleks:
Grand Hotel
Odległość od morza
50m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria