(Symbol CHAWH 2708) Apartamenty na SprzedażŚwięty Wlas,


Opis oferty


 
Apartament 2 pokojowy (55m2),  
   
Cena 46 500 EURO, czyli  858 EURO/m2 
 


 

Informacje podstawowe :

WIDOK NA MORZE!
Atrakcyjny, dwupokojowy apartament w okazyjnej cenie w kurorcie St. Vlas. Apartament znajduje się w całorocznym kompleksie "Golden Eye", ok. 1200 m od wspaniałej piaszczystej plaży. Obiekt jest ogrodzony i monitorowany.  Korzystna lokalizacja dla osób szukających odpoczynku z dala od tłumu i szumu kurortu. Kompleks zapewnia dla mieszkańców: basen, strefa rekreacji i opalania z leżakami i parasolami, parking, a także  podziemny garaż za dodatkową opłatą. 

Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 55 m kw. Apartament znajduje się na trzeciej kondygnacji/drugim piętrze. W budynku jest winda. Apartament składa się z salonu połaczonego z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki i balkonu. 
Z balkonu jest piękny widok na panoramę kurortu i morze. Mieszkanie jest w wyposażone we wszystkie meble i w niezbędny sprzęt. Jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania bądż wynajmu. Uwagę zwraca bardzo łądna aranżacja mieszkania, umeblowanie i wyposażenie.
Jest wszystko, czego potrzebujesz, aby tutaj odpoczywać, delektując się słońcem i plażą.UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- 1200 m od plaży
- Ochrona

- Klimatyzacja,
- Plac zabaw 
- Basen odkryty,
- Basen dla dzieci

 UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
46 500, 00 €
Cena za m2 w EURO
845, 00 €
Powierzchnia całkowita
55, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Święty Wlas
Kompleks:
Goldey Eye
Odległość od morza
1200m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria