(Symbol AL5919326) HOTEL-PENSJONAT na SprzedażKosharitza,

Opis oferty

 

HOTEL 3*   40 łóżek
   
Cena 647 900 EURO


                                                                                                 Informacje podstawowe:


Rodzinny hotel-restauracja ***Hunting meeting jest w pełni umeblowany, wyposazony i funkcjonujący przez cały rok. Jest to preferowane i ulubione miejsce wypoczynku dla wielu stałych klientów zagranicznych. Posiada wszelkie dokumenty niezbędne do działania (akt 16, kategoryzacja). Obiekt połozony jest 3 km na zachód od Słonecznego Brzegu, na południowym zboczu wschodniej Starej Planiny, w kierunku miejscowości Kosharitza. Unikalne połączenie klimatu morskiego i górskiego.
Częśc hotelowa posiada 8 pokoi dwuosobowych (możliwość dostawek) i 3 apartamenty o łącznej bazie 40 łóżek, z widokiem na Morze Czarne i Stary Nesseber lub góry. Wszystkie pokoje są komfortowo urządzone i  dysponują łazienką z kabiną przysznicową lub wanną, telewizorem z dostępem do kanałów kablowych,, bezprzewodowym internetem oraz indywidualną klimatyzacją. Apartamenty są identycznie umeblowane i wyposażone i obejmują salon z wyposażonym aneksem kuchennym, dodatkową sypialnię, łazienkę i balkon. Na poddaszu znajdują sie 3 dodatkowe pokoje ze wspólną łazienką (wcześniej używane przez personel), pralnia/suszarnia z oddzielną łazienką, a także duża przechowalnia na poddaszu.
W obiekcie jest restauracja, która została zbudowana w starym tradycyjnym bułgarskimm stylu z drewna i kamienia. Kominek z płaszczem wodnym i grzejnikami konwektorowymi ogrzewa restaurację, recepcję, SPA i schody do części hotelowej. Restauracja jest zorganizowana w części wewnętrznej budynku oraz na zewnątrz przy basenie. Restauracja oferuje unikalny klimat i autentyczną atmosferę myśliwską m.in dzięki kolekcji trofeów mysliwskich. Jest w pełni wyposażona i funkcjonująca kuchnia, zgodnie z wymogami prawnymi i sanitarnymi.
Nowo wybudowane SPA obejmuje saunę, jacuzzi, strefę relaksaacyjną, kabinę prysznicową i łazienkę. Na terenie hotelu znajduje sie także sala bilardowa, przestronna recepcja z biurem, hol i łazienka oraz dziedziniec i miejsca parkingowe

Kompletna dokumentacja techniczna, a także komplet dokumentów na podstawie których obiekt funkcjonuje jako restauracja i jako hotel jest dostepny dla potencjalnego nabywcy.


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny), także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Rodzaj nieruchomości
HOTEL-PENSJONAT
Cena w EURO
647 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
978, 70 €
Miejscowość:
Kosharitza
Powierzchnia całkowita
662, 00 m2
Ochrona
Monitoring
Osiedle zamknięte
Domofon
Recepcja
Czy jest KW
Liczba miejsc parkingowych
8
Ilość balkonów
10
Najbliższe morze
powyżej 1km
Stan budynku
BARDZO DOBRY
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria