(Symbol AL7065714) HOTEL-PENSJONAT na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Hotel 3*
   
Cena 1 600 000 Euro (120 łóżek)


                                                                                             Informacje podstawowe:

Na sprzedaż działający, dochodowy hotel z basenem, siłownią i halą sportową w zachodniej części największego i najpopularniejszego nadmorskiego kurortu w Bułgarii. W pełni umeblowany i wyposażony 6 piętrowy hotel położony jest w zachodniej części Słonecznego Brzegu. Obiekt został wybudowany w 2006 roku i odnowiony w 2005 roku. Hotel ma już podpisane umowy z touroperatorami na cały sezon 2021. Całkowita łączna powierzchnia to 2800 m2 i 2641 m2 powierzchni działki.
Struktura zakwaterowania: 43 pokoje: a w tym 29 pokoi dwuosobowych - każdy z conajmniej jednym dodatkowym łóżkiem (2+1); 2 dwupokojowe apartamenty z 2 dostawkami i aneksem kuchennym (4+2); 12 apartamentów typu studio z dodatkowym łóżkiem (3+1). Wszystkie pokoje wyposażone są w 32 - calowe telewizory, klimatyzację/ogrzewanie, telefony (PBX) mini-bar, łazienkę z kabiną prysznicową i z suszarką do włosów, balkon, łózko 100/200cm lub podwójne łóżka 200/200 cm, składane fotele.
Na każdym piętrze znajduje się magazyn dla pokojówki. Kompleks składa sie z hotelu, działki, restauracji, baru w holu, recepcji, biur, sklepu, ogrodu, dużego basenu, basenu dla dzieci, boiska sportowego, sauny, fittnesu, prysznica na świeżym powietrzu, sal usługowych, panoramicznej windy z systemem chłodzenia, parkingu.
W obiekcie jest : stół  bilardowy, stół do ping ponga, boisko do piłki nożnej i boisko do siatkówki o powierzchni około 500m2.
Duża dochodowa restauracja z bardzo  dobrą sezonową frekwencją z widokiem na basen zewnętrzny (80 miejsc); ogród (80 miejsc) i wewnątrz budynku (80 miejsc). W restauracji oprócz pełnego umeblowania jest także pełny zestaw urządzeń kuchennych: konwektory, piece do pizzy, frytkownice, grille, płyta elektryczna i gazowa, maszyny do lodu, lodówki, zamrażarki. Ogród restauracyjny ma oddzielną letnią kuchnię i oddzielne dodatkowe wejście z głównej ulicy - co zapewnia dużą ilość klientów także spoza hotelu. Na obiekcie jest także zlokalizowane 3 bary: bar w restauracji, bar w hallu i bar na świeżym powietrzu. Wszystkie są w pełni wyposażone.
W hotelu jest sprzęt Wi-Fi, panele słoneczne 50 szt z 4 podgrzewanymi zbiornikami wody po 1000 litrów i 1 500 litrów. Kompleks jest zagospodarowany i ogrodzony masywnym ogrodzeniem. Jest bezpłatny parking wokół hotelu na 30 samochodów. Płatny, strzeżony parking jest w odległości 100 metrów.Hotel jest bardzo dobrze zlokalizowany: dworzec autobusowy (150m), plaża (400m), lotnisko w Burgas (25 km), lotnisko Warna (90 km), w pobliżu liczne restauracje, tawerny, puby, supermarkety, sklepy; a także dyskoteki i różne rozrywki dla dzieci. W pobliżu najwieksze kasyno Słonecznego Brzegu (250m).

Kompletna dokumentacja techniczna, a także komplet dokumentów na podstawie których obiekt funkcjonuje jako restauracja i jako hotel jest dostepny dla potencjalnego nabywcy.


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B 
             Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Rodzaj nieruchomości
HOTEL-PENSJONAT
Cena w EURO
1 600 000 €
Cena za m2 w EURO
571 €
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Powierzchnia całkowita
2 800, 00 m²
Powierzchnia działki
2 641, 00 m²
Ochrona
Monitoring
Osiedle zamknięte
Domofon
Recepcja
Czy jest KW
Liczba miejsc parkingowych
30
Najbliższe morze
300m-500m
Stan budynku
BARDZO DOBRY
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria