(Symbol NAL9420317) Apartamenty na SprzedażRawda,

Opis oferty


Apartament 2 pokojowy  (85 m2),  
   
Cena 89 900 EURO


Informacje podstawowe:

Widok na morze!
Bardzo przyjemny, elegancki apartament 2 pokojowy z widokiem na morze w kurorcie Ravda, w całorocznym kompleksie Riviera Fort Beach. Doskonała lokalizacja - obiekt znajduje się przy samej plaży. Terytorium jest ogrodzone i jest strzeżone przez cały rok. Kompleks jest bardzo dobrze utrzymany i jest niezwykle popularny i lubiany przez mieszkańców i gości.. Oferuje wiele atrakcji i udogodnień, m.in.: duży basen z sekcją dla dzieci, strefa rekreacji i opalania z leżakami i parasolami, boisko sportowe, korty tenisowe, parking, plac zabaw dla dzieci, restauracja, bar. Jest tu dużo kwiatów i zieleni.
Całkowita, łaczna powierzchnia apartamentu wynosi 85 m kw. Składa się z przedpokoju, salonu połączonego z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki i tarasu. Na specjalną uwagę zasługuje obszerny, wygodny taras z widokiem na morze. Apartament jest na szóstej kondygnacji/piątym piętrze. W  budynku są windy.
Umeblowanie i wyposażenie jest dobrej jakości i jest wliczone w cenę nabycia
Apartament jest gotowy do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu.
Opłata za utrzymanie – 12.5 euro za mkw rocznie.

UWAGA
Poniżej w sekcji "filmy video" jest film z tego apartamentu


UDOGODNIENIA 

- przy plaży
- klimatyzacja
- basen
- plac zabaw
- supermarket
- ochrona, monitoring
- sklepy, restauracje

- Sport,
- Sporty wodne
 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
89 900, 00 €
Powierzchnia całkowita
85, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Rawda
Kompleks:
Riviera Fort Beach
Odległość od morza
50
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria