(Symbol AL8445351) Apartamenty na SprzedażRawda,

Opis oferty


Studio 1 pokojowe (36 m2),  
   
Cena 38 300 EURO, czyli  1063 EURO/m2 


Informacje podstawowe:


WIDOK NA MORZE!
Jednopokojowy apartament nad samym morzem w bardzo przyjemnym kompleksie Costa Calma. Lokalizacja na pograniczu kurortów Rawda i Aheloy, na południe od Nesebaru i Słonecznego Brzegu nad Morzem Czarnym w Bułgarii.

Nazwa kompleksu jest inspirowana spokojem, który panuje wokół: "COSTA CALMA", to w tłumaczeniu: spokojne wybrzeże. Odległość kompleksu od hałasu dużych ośrodków w okolicy sprawia, że jest to pożądane miejsce  do rekreacji i wypoczynku, wybrane przez ludzi, którzy lubią widok na morze i chcieliby uniknąć tłumu wielkich kurortów.
Doskonała lokalizacja: Ciche i spokojne miejsce a do najbliższej plaży jest ok 300 m. 
Całkowita, łaczna powierzchnia mieszkania wynosi 36 m2. Położone jest na 3 kondygnacji/drugim piętrze.
Apartament składa się z salonu połaczonego z kuchnią, korytarza, łazienki z WC oraz balkonu ze wspaniałym widokiem na morze.  
W cenę wliczone jest pełne umeblowanie i wyposażenie.
Roczna opłata za utrzymanie i zarządzanie w tym kompleksie wynosi 9 euro/m2

 

Atrakcje i udogodnienia

- ogród i tereny zielone
- restauracja z tarasem widokowym,
- bar,
- bistro,
- 2 baseny zewnętrzne
- plac zabaw dla dzieci,
- klub dziecięcy,
- jacuzzi,
- saunę,
- siłownia,
- sala konferencyjna,
- monitoring,
- strzeżony parking i wiele innych.
 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
38 300 €
Cena za m2 w EURO
1 063 €
Powierzchnia całkowita
36, 00 m²
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Rawda
Kompleks:
Costa Calma
Odległość od morza
100m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria