(Symbol NAL9441969) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty


Apartament 2 pokojowy (68 m2),  
   
Cena 67 800 EURO
 


Informacje podstawowe


Na sprzedaż w atrakcyjnej cenie 2-pokojowe umeblowane mieszkanie w kompleksie "Sun City 2", Słoneczny Brzeg. Apartament znajduje się na 2 kondygnacji/1 piętrze. W obiekcie są windy. Kompleks znajduje się w pólnocnej części kurortu, około 600 m. od plaży. Obiekt oferuje wiele udogodnień i atrakcji, m.in.: dwa baseny i plac zabaw dla dzieci. Doskonała lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, ale w pobliżu centralnej części kurortu zapewnia mieszkańcom kompleksu bezpośredni dostęp do wszelkich atrakcji i rozrywek kurortu.
Łączna powierzchnia całkowita tego mieszkania to 68 m2. Układ mieszkania: salon połączony z otwartą z kuchnią, sypialnia, łazienka, balkon. Balkon jest zabudowany.
Kuchnia wyposażona jest meble na wymiar i sprzęt AGD. Meble i sprzęt są dobrejjakości a całe mieszkanie jest zadbane. Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania czy wynajmu bez dodatkowych nakładów.
Roczna opłata za utrzymanie kompleksu wynosi ok 6 euro za mkw.

 


UDOGODNIENIA :

 
- 600 od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- basen dla dzieci
- ochrona, monitoring
- sklepy, restauracje

- Sport,
 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 "Angel City" wejscie B 
     
     


              

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
67 800, 00 €
Powierzchnia całkowita
68, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Sun City 2
Odległość od morza
600m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria