(Symbol BRAWH904) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty


Studio (60 m2),  
   
Cena 62 500 EURO
 


Informacje podstawowe


Do sprzedania  obszerny apartament typu studio w pobliżu plaży w Słonecznym Brzegu. Apartament znajduje się w południowej części kurortu, w kompleksie ****Karolina Complex. Plaża Cacao Beach znajduje się zaledwie ok.150 metrów od obiektu. To jest elegancki, bardzo dobrze utrzymany 4* kompleks o doskonałej lokalizacji. Rzeczywiście doskonała lokalizacja: Bardzo blisko jest do plaży i do całej infrastruktury komunikacyjnej i turystycznej tego kurortu - ale także do starożytnego miasta Neseber, w którym wąskie uliczki i nastrojowe tawerny i restauracyjki nad brzegiem morza stwarzają wyjątkową atmosferę. Odległość do Starego Miasta od kompleksu to dystans pieszego spaceru. Obiekt ma ogrodzony teren, który jest strzeżony przez cały rok.
Do dyspozycji mieszkańców jest duży basen dla dzieci i dorosłych, strefa relaksu i opalania z parasolami i leżakami, 2 restauracje, lobby bar, bar przy basenie, centrum SPA, fitness, recepcja, ochrona.
Mieszkanie o całkowitej łącznej powierzchni 60 m² znajduje się na czwartej kondygnacji/trzecim piętrze. W budynku są windy. Mieszkanie składa się z pokoju połączonego z otwartą kuchnią, łazienki i obszernego balkonu.Na uwagę zasługuje wydzelenie strefy nocnej i dziennej w pokoju. W łazience znajduje się kabina prysznicowa. Mieszkanie jest sprzedawane ze wszystkimi meblami i urządzeniami. Stan techniczny i estetyczny mieszkania i wyposażenia  pozwala na natychmiastowe zamieszkanie albo wynajem turystom.
Roczna opłata za utrzymanie wynosi 9,60 euro za mkw.
 

Bardzo korzystna inwestycja!
Apartament w luksusowym 4* kompleksie, który może generować zysk z przewidywanego wzrostu wartości takiej klasy nieruchomości, ale również dochód z ewentualnego wynajmu tego mieszkania turystom. 
Oprócz korzyści finansowych, własne miejsce na wypoczynek w przyjemnym klimacie nad ciepłym morzem.

 

UDOGODNIENIA :

- 150m od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- basen dla dzieci
- ochrona, monitoring
- 2 restauracje
- centrum SPA
- fitness

- Sport,
 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość bez mebli i wyposażenia. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


              

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
62 500, 00 €
Powierzchnia całkowita
60, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Karolina Complex
Odległość od morza
150m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria