(Symbol AL8630813) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Apartament 2 pokojowy  (80 m2),  
   
Cena 59 900EURO, czyli 748EURO/m2 


Informacje podstawowe:


Do sprzedania w atrakcyjnej cenie dwupokojowy apartament  w całorocznym kompleksie Trakia Plaza w  Słonecznym Brzegu. Kompleks znajduje się w południowym rejonie kurortu. Jest to obiekt całoroczny z 2007 roku. To jest  niezwykle wysoko oceniany kompleks, szczególne przez rodziny z dziećmi, ze względu na istniejący w tym kompleksie aquapark a także za doskonałą lokalizację: blisko morza (ok 300m) i blisko wszelkich atrakcji Słonecznego Brzegu.
Trakia Plaza, to efektywnie utrzymany kompleks, ogrodzony i całorocznie chroniony. Odległość od plaży wynosi około 300 metrów.
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 80 m2. Położone jest na szóstej kondygnacji/piątym piętrze. W budynku są windy. Apartament składa się z obszernego pokoju dziennego połączonego z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni,  łazienki i dużego balkonu. Ekspozycja balkonu na tereny zewnętrzne obiektu i na sąsiednie kompleksy. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone. Można w nim od razu zamieszkać lub wynajmować.

Kompleks oferuje wszystkie udogodnienia na relaksujący wypoczynek i codzienne życie: strefa relaksu i opalania, ogród, na terenie kompleksu aquapark z zespołem basenów ze zjeżdżalniami i jacuzzi, restauracja na świeżym powietrzu, bar przy basenie, recepcja, bar w holu, sklepy, kawiarnia itp.
Roczna opłata za utrzymanie wynosi 9,6 euro za mkw. 

Okazja inwestycyjna! 

Standard obiektu w połączeniu z doskonałą lokalizacją w pobliżu centrum i w niewielkiej odległości od morza oraz dodatkowe atrakcje aquaparku na terenie obiektu, mogą stanowić o wysokich, stałych dochodach z ewentualnego wynajmu tego apartamentu wymagającym turystom.
Dodatkowo, bardzo atrakcyjna cena zakupowa.


UDOGODNIENIA :

- 300 m od plaży 
- klimatyzacja
- aquapark
- plac zabaw
- ochrona, monitoring

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
59 900 €
Cena za m2 w EURO
748 €
Powierzchnia całkowita
80, 00 m²
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Trakia Plaza
Odległość od morza
300 m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria