(Symbol AL8594064) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Studio 1 pokojowe  (54m2),  
   
Cena 43 800 EURO, czyli  811 EURO/m2 


Informacje podstawowe:
 

Do sprzedania apartament typu studio w całorocznym  kompleksie "Esperanto" w  Słonecznym Brzegu. Kompleks został wybudowany w 2008 roku. Doskonała lokalizacja w południowej części kurortu, gdzie na wyciągnięcie ręki sa wszelkie atrakcje, sklepy, restauracje, tawerny itp.a do zabytkowego miasteczka Naseber dzieli mieszkańcow dystans pieszego spaceru. Do piaszczystej plaży jest tylko ok. 100m.

To jest całoroczny kompleks, ogrodzony monitorowany i chroniony. Kompleks oferuje swoim mieszkańcom odkryty basen z częścią dla dzieci, bar przy basenie, strefę wypoczynku i rekreacji z leżakami i parasolami, recepcję, lobby bar, plac zabaw, restaurację, parking.
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 54 m2. Składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, łazienki i balkonu. Ekspozycja balkonu na okoliczne uliczki i sąsiednie kompleksy. Całe mieszkanie jest kompletnie umeblowane i dobrze wyposażone. Apartament jest gotowy do natychmiastowego zamieszkania czy wynajmowania. Lokalizacja apartamentu na trzeciej kondygnacji/drugim piętrze. W budynku są windy.
Roczna opłata za utrzymanie wynosi 7 euro za mkw.

UDOGODNIENIA :

- 100 m od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- basen dla dzieci
- plac zabaw
- ochrona, monitoring
- restauracja
- lobby bar
- bar przy basenie

UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
43 800 €
Cena za m2 w EURO
811 €
Powierzchnia całkowita
54, 00 m²
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Esperanto
Odległość od morza
100 m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria