(Symbol AL8443252) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Studio 1 pokojowe  (36 m2),  
   
Cena 35 900 EURO, czyli  997 EURO/m2 


Informacje podstawowe:

Atrakcyjna oferta inwestycyjna!!   
Eleganckie studio w całorocznym kompleksie "Rainbow 2" w południowej częśc kurortu Słoneczny Brzeg. Obiekt jest ogrodzony i monitorowany, a położony jest w zespole budynków tego samego dewelopera: Rainbow 1, Rainbow 2 i Rainbow 3. Doskonała lokalizacja: około 300 metrów od słynnej piaszczystej plaży Cocoa Beach, a ponadto, w zasięgu pieszego spaceru Neseber i Stare Miasto z jego starożytnymi zabytkami, wąskimi uliczkami, tawernami i restauracjami tuż nad brzegiem morza. Obiekt jest położony w cichym i spokojnym miejscu kurortu, ale w takim miejscu, że wszelkie atrakcje Słonecznego Brzegu są "na wyciagnięcie ręki".
Na terenie kompleksu znajduje się piękna zadbany teren. Do dyspozycji mieszkańców jest duży odkryty basen, basen dla dzieci, strefy relaksu i opalania z leżakami i parasolami, place zabaw, minigolf, tereny zielone, restauracja, kawiarnia, ochrona, recepcja. Parking na przyległych spokojnych uliczkach.
Studio znajduje się na piątej kondygnacji/czwartym piętrze. Okna i balkon wychodzą w kierunku wnętrza kompleksu i na basen. Apartament składa się z  pokoju dziennego połaczonego z otwartą kuchnią, łazienki i balkon. Pokój dzienny jest podzielony na część dzienną i nocną (sypialnia). Obydwie części nie są oddzielone fizycznie, jednak układ pokoju zapewnia taki funkcjonalny rozdział.
Całkowita łączna powierzchnia studia wynosi 36m2. Stan techniczny i estetyczny mieszkania i urządzeń umożliwia natychmiastowe zamieszkanie lub wynajem.
Roczna opłata za utrzymanie i zarządzanie w kompleksie wynosi 12 euro za mkw.
UWAGA!
Poniżej, w sekcji "filmy wideo" znajduje się film z tego apartamentu.


UDOGODNIENIA :

- 300 m plaży 
- klimatyzacja
- baseny
- baseny dla dzieci
- place zabaw
- ochrona, monitoring
- recepcja

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B
             Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
35 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
997, 00 €
Powierzchnia całkowita
36, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Rainbow 2
Odległość od morza
300m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria