(Symbol AL8270169) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty


Apartament 2 pokojowy  (64m2),  
   
Cena 62 900 EURO, czyli  982 EURO/m2


Informacje podstawowe

Doskonała inwestycja!

Do sprzedania elegancki 2 pokojowy apartament w kompleksie Royal Sun położonym w Słonecznego Brzegu. Royal Sun to całoroczny kompleks mieszkalny. Harmonijnie łączy w sobie nowoczesny design i tradycyjną architekturę Południa, co nadaje mu szczególny urok. Architekci zadbali nie tylko o jego atrakcyjny wygląd, ale także o rozbudowaną infrastrukturę wewnętrzną. Obiekt znajduje się w doskonałym miejscu - w samym sercu kurortu, i jest jednym z najlepszym miejsc do wypoczynku w Słonecznym Brzegu. Kompleks znajduje się w zachodniej części kurortu, zaledwie 300 metrów od plaży. Royal Sun oferuje swoim mieszkańcom szeroki zakres atrakcji i rozrywek, m.in.: 3 baseny, w tym także dla dzieci, przestronny ogród o powierzchni 10 000 sq.m, place zabaw, centrum SPA, fitness, masaże, jacuzzi, sauna, solarium, a także restaurację serwującą dania kuchni bułgarskiej i międzynarodowej, bary, sklepy, i wiele innych.
Mieszkanie położone jest na trzeciej kondygnacji/drugim piętrze. W budynku są windy. Całkowita łączna powierzchnia mieszkania to 84m2; i składa się pokoju połączonego z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki i balkonu. Ekspozycja balkonu na basen i tereny wewnętrzne kompleksu.Wyjście na balkon zarówno z pokoju dziennego, jak i z sypialni. Apartament jest całkowicie umeblowany i wyposażony. Jest wszystko co jest potrzebne, aby tam zamieszkać. Stan techniczny i estetyczny apartamentu zapewnia natychmiastowe zamieszkanie lub wynajem.  Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania.
Okazja inwestycyjna!
To mieszkanie spełnia wszelkie kryteria aby generować stały zysk dla właściciela: świetna - doceniana przez turystów lokalizacja, doskonały standard mieszkania i kompleksu, oraz atrakcyjna cena nabycia. To wszystko może sprawić, że mieszkanie stanie się nie tylko świetnym miejscem wypoczynku nad brzegiem Morza Czarnego, ale także będzie źródłem stałego dochodu.
UWAGA!
Poniżej, w sekcji "filmy video" znajduje sie film z tego apartamentu.

 

UDOGODNIENIA :

 
- 300 m od plaży 
- baseny
- baseny dla dzieci
- place zabaw 
- centrum SPA
- centrum fitness
- ochrona, monitoring
- sklepy, restauracje

- Sport,
 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 "Angel City" wejscie B 
       
   


     

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
62 900 €
Cena za m2 w EURO
982 €
Powierzchnia całkowita
64, 00 m²
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Royal Sun
Odległość od morza
300m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria