(Symbol AL7998182) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty


Apartament 3 pokojowy (58 m2),  
   
Cena 63 400 EURO, czyli 627EURO/m2
 


Informacje podstawowe

Okazyjna cena!!!
Bardzo atrakcyjna oferta cenowa. Eleganckie i wygodne mieszkanie trzypokojowe  w południowej części Słonecznego Brzegu w całorocznym kompleksie Pollo Resort. Obiekt jest zdowany w 2010 roku. Do piaszczystej plaży Cocoa Beach jest ok. 600m.  Kompleks jest ogrodzony i strzeżony. Doskonała lokalizacja w południowej części Słonecznego brzegu, około 600 m od piaszczystej plaży Cacao Beach; a co najważniejsze, także w niedalekiej odległości dystansu pieszego spaceru do Nesseberu. Kompleks jest zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy, jednak w niedalekiej odległości od wszelkich atrakcji tego kurortu.
Apartament znajduje się na terenie kompleksu o dużej powierzchni, gdzie znajduje się duży basen, restauracja, bar, centrum SPA, fitness, ochrona, plac zabaw dla dzieci i inne. 
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 101 mkw. Składa się z pokoju dziennego połączonego z otwartą kuchnią, dwóch oddzielnych sypialni, łazienki oraz balkonu. Ekspozycja balkonu do wewnątrz kompleksu i na basen. Mieszkanie jest na czwartej kondygnacji/trzecim piętrze. W budynku są windy. Apartament jest w pełni wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz. Umeblowanie i wyposażenie jest dobrej jakości i w dobrym stanie pozwalajacym na natychmiastowe zamieszkanie lub wynajem.
Roczna opłata za utrzymanie kompleksu wynosi 10 euro za mkw.


Okazja inwestycyjna!
Niska cena nabycia, dobry standard kompleksu i mieszkania, a także bardzo dobra lokalizacja, mogą był gwarantem wzrostu wartości mieszkania oraz stałych dochodów z wynajmu turystom.

 


UDOGODNIENIA :

- 600m od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- basen dla dzieci
- fitness
- SPA
- ochrona, monitoring


 

UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B


              
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
63 400, 00 €
Cena za m2 w EURO
627, 00 €
Powierzchnia całkowita
101, 00 m2
Liczba pokoi
3
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Pollo Resort
Odległość od morza
600m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria