(Symbol SH8321) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty


Studio 1 pokojowe  (40 m2),  
   
Cena 42 700 EURO, czyli  1067 EURO/m2


Informacje podstawowe


Apartament typu studio z  balkonem w pięknym całorocznym kompleksie Afrodyta Palace w Słonecznym Brzegu. Uwagę zwraca piękna architekura obiektu oraz staranne wykonanie, z dbałością o każdy szczegół wykończenia, a nawet odpowiednia kompozycja roślin. 
Niedaleko kompleksu znajduje się całoroczny supermarket, przystanek autobusowy i inne udogodnienia niezbędne do stałego pobytu. Na terenie znajduje się odkryty basen z częścią dla dzieci, recepcja, mały plac zabaw dla dzieci. Całkowita łączna powierzchnia apartamentu wynosi 40 mkw. Mieszkanie jest na trzeciej kondygnacji/drugim piętrze. W budynku są windy. Składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, łazienki i balkonu. 
Apartament jest sprzedawany z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem. Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego  zamieszkania lub wynajmowania. Jak widać na zdjęciach aranżacja mieszkania jest wykonana w wysokim standardzie..
Roczna opłata za utrzymanie i zarządzanie obiektem - to 8 euro za mkw/rokUDOGODNIENIA :

 
- 800m od plaży 
- basen
- basen dla dzieci
- plac zabaw 
- ochrona, monitoring
- sklepy, restauracje

- Sport,
 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


              

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
42 700, 00 €
Cena za m2 w EURO
1 067, 00 €
Powierzchnia całkowita
40, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Aphrodite Palace
Odległość od morza
800m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria