(Symbol SH8127) Apartamenty na SprzedażŚwięty Wlas,


Opis oferty


 
Apartament 2 pokojowy   (63m2),  
   
Cena 54 000 EURO, czyli  857 EURO/m2 
 


 

Informacje podstawowe :

Wspaniała lokalizacja tuż nad brzegiem morza!
Efektowny 2 pokojowy apartament w kompleksie położonym nad samym morzem "Royal  Bay Residence" w kurorcie Sveti Vlas.
Apartament jest w kompleksie  z wieloma udogodnieniami i atrakcjami dla mieszkańców: basen, basen dla dzieci, SPA, resturacja, kawiarnia, recepcja, monitoring i ochrona. W pobliżu znajduje sie supermarket, sklapy, restauracje, kawiarnie. Jest także w pobliżu przystanek autobusowy skąd mozna wygodnie i szybko dojechać w inne części kurortu, a także do kurortów sąsiednich: Słonecznego Brzegu, Nesseberu, Rawdy, Elenite i innych.

Ten kompleks jest ceniony przez mieszkańcow ze względu na prestiżową lokalizację i wspaniałe widoki na panoramę morza.
Całkowita, łączna powierzchnia mieszkania wynosi 63 mkw. Znajduje się on na 2 kondygnacji/1piętrze i składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki i tarasu. Apartament jest sprzedawany ze wszystkimi meblami i wyposażeniem widocznymi na zdjęciach. Stan mieszkania, umeblowania i wyposażenia jest kompletny, co umożliwia natychmiastowe zamieszkanie lub wynajęcie.
Doskonała inwestycja!
Wspaniała lokalizacja kompleksu tuż przy morzu i w elitarnym rejonie Marina Dinevi Resort oraz wysoki standard obiektu to największe atuty tej nieruchomości. Takie czynniki sa zawsze gwarancją ponadprzeciętnych stóp zwrotu z inwestycji.
UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- 100 m od plaży
- Ochrona
- Recepcja

- Plac zabaw 
- Basen odkryty,
- Basen dla dzieci
- centrum SPA
- Restauracja, kawiarnia

 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
54 000, 00 €
Cena za m2 w EURO
857, 00 €
Powierzchnia całkowita
63, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Święty Wlas
Kompleks:
Royal Bay Residence&SPA
Odległość od morza
50m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria