(Symbol SH7880) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty


Apartament 2 pokojowy  (57m2),  
   
Cena 45 500 EURO, czyli  798 EURO/m2


Informacje podstawowe


Ten luksusowy 2 pokojowy apartament znajduje się w prestiżowym kompleksie w najbardziej wysuniętej na południe części kurortu Słoneczny Brzeg. Piaszczysta plaża Cacao Beach oddalona jest od obiektu o około 500 metrów. W zasięgu pieszego spaceru jest starożytny Neseber, z jego klimatycznymi wąskimi uliczkami, starożytnymi zabytkami, romantycznymi tawernami i restauracyjkami nad brzegiem morza. Ten kompleks nazywa się Messembria Resort i jest tuż obok kompleksu Messembria Palace. Jest to nowy, superluksusowy kompleks o niesamowicie interesującej architekturze, wspaniałym wysokim standardzie i wszechobecnym przepychu. Messembria Resort to prestiż i najwyższa klasa. Kompleks ma wiele palm i zieleni, odkryty basen z przedziałem dla dzieci, restaurację, recepcję i ochronę.
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 57 mkw. Znajduje się na piątym piętrze. W budynku są nowoczesne windy. Jak widać na zdjęciach, mieszkanie jest jak nowe, a umeblowanie i wyposażenie jest wysokiej jakości i w doskonałym stanie.
Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni, łazienki i obszernego tarasu. Widok z tarasu na palmy i sąsiednie kompleksy.
Roczna opłata za zarządzanie i utrzymanie obiektu - 13 euro za mkw.


Okazja inwestycyjna!

To mieszkanie spełnia wszelkie kryteria, aby stać się doskonałą okazją inwestycyjną, a więc: niska cena zakupu, świetny stan apartamentu, luksusowy, prestiżowy kompleks i doskonała lokalizacja blisko plaży Cacao Beach i blisko Neseberu. Te czynniki mogą być decydujące przy generowaniu zysków z wynajmu, a także mogą odgrywać bardzo ważną rolę przy oczekiwanym wzroście wartości tej nieruchomości w kolejnych okresach.

 

UDOGODNIENIA :

 
- 500 od plaży 
- klimatyzacja
- baseny
- basen dla dzieci
- ochrona, monitoring
- sklepy, restauracje


 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość bez mebli i wyposażenia. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


              
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
45 500, 00 €
Cena za m2 w EURO
798, 00 €
Powierzchnia całkowita
57, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Messembria Resort
Odległość od morza
500m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria