(Symbol SH8078) Apartamenty na SprzedażKosharitza,

Opis oferty

 

Apartament 3 pokojowy   (126 m2),  
   
Cena 44 900 EURO, czyli  356 EURO/m2 


Informacje podstawowe:

 

SUPER OKAZJA!!!
Kompleks Bay View Villas położony jest w odległości ok. 3 km na zachód od Słonecznego Brzegu. To jest luksusowy, rozległy kompleks o powierzchni ok. 50 tys. m2, znajduje się na wzgórzu i oferuje piękne widoki na morze i zatokę, gdzie znajduje sie Słoneczny Brzeg (3km), Nesseber, Rawda i Pomorie. Kompleks Bay View Villas to jest wspaniałe luksusowe miejsce z dala od hałasu  i tłoku wielkich kurorów. Preferowane jest przez osoby szukające wypoczynku w luksusowych warunkach, z dala od zgiełku i szumu - ale mając w zasięgu wszelkie atrakcje wielkich kurortów. Kompleks świadczy usługi transportu do Słonecznego Brzegu (3 leva). Koło kompleksu jest także przystanek autobusowy, skąd można bez problemu szybko i wygodnie dojechać do Słonecznego Brzegu, Neseberu i pobliskich miejscowości

Ten kompleks jest ogrodzony i chroniony przez cały rok. To zespół luksusowych willi różnych typów, 1-3 rodzinnych. Jest wspaniałą alternatywą dla kompleksów typu hotelowego. W tym kompleksie jest około 100 apartamentów zlokalizowanych w klikudziesięciu willach. Tutaj jest wszystko, czego potrzeba do wypoczynku i relaksu.

Ośrodek posiada dwa główne baseny i wiele mniejszych koło willi. Na terenie kompleksu znajduje się centrum SPA, centrum fitness, bar, restauracja, grill, deptak z długimi alejkami, tereny zielone i altanki.
Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 126 m kw. Jest na pierwszym piętrze. Składa sie z salonu połączonego z otwartą kuchnią, 2 sypialni, łazienki i obszernego tarasu. Taki taras zapewnia wygodę i relaks dla całej rodziny. Koło tarasu jest niewielki basenik przyneleżący do tej willi, w sam raz dla dzieci. Apartament wyposażony jest zarówno w meble, jak i urządzenia. Jest wszystko, czego potrzebujesz, aby tu mieszkać i wypoczywać. Roczna opłata za utrzymanie i zarządzanie wynosi 10 Euro za mkw. 
Każdy apartament w willach ma oddzielne wejście i jest wydzielony hipotecznie jako oddzielna własność. 
Ogródki koło każdej willi są częścią wspólną dla właścicieli każdej willi.
Organizacja tego kompleksu jest taka sama jak kompleksów typu aparthotelowego, czyli firma zarządzająca kompleksem, jest odpowiedzialna za utrzymanie i funkcjonowanie całego kompleksu. Firma zarządzajaca odpowiada także, za bieżące utrzymanie każdej willi i jej stan techniczny. Właściciel odpowiada, tak samo jak w apartamentowcach, za stan techniczny mieszkania wewnątrz.
Jeśli więc nie musisz mieszkać i wypoczywać w tłumie turystów, lubisz spokojny wypoczynek i relaks w luksusowych warunkach, to ta oferta jest wspaniałą alternatywą dla apartamentowców zlokalizowanych w centrach kurortów.
Tak nieprawdopodobnie niska cena wynika z  odległości od morza (3km). Dla właściciela, któremu nie przeszkadza taka odległość, bo np. dysponuje samochodem na miejscu, lub nie musi codziennie leżeć na plaży, to jest wspaniała okazja.

 


UDOGODNIENIA :

- 3km od plaży 
- klimatyzacja
- baseny
- basen dla dzieci
- plac zabaw
- ochrona, monitoring
- centrum SPA
- centrum fitness
- restauracje,bary,
- minigolf
- recepcja

UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny), także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
44 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
398, 96 €
Powierzchnia całkowita
126, 00 m2
Liczba pokoi
3
Miejscowość:
Kosharitza
Kompleks:
Bay View Villas
Odległość od morza
3km
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria