(Symbol AL6949841) HOTEL-PENSJONAT na SprzedażRazlog,

Opis oferty

 

HOTEL 3*   114 łóżek
   
Cena 1 100 000 EURO


                                                                               Informacje podstawowe:
Na sprzedaż ***HOTEL Razlog, region Blagoevgrad,  5440 .m kw. w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu górskich kurortów Bułgarii, szczególnie popularnych wśród turystów brytyjskich. Łączna powierzchnia zabudowy 680 sq.m, na ośmiu piętrach, o pojemności 114 miejsc, znajduje się w 40 pokojach i 17 apartamentach. Na parterze znajduje się recepcja, administracja, bar w holu i kuchnia z restauracją na 85 miejsc; na parterze jest przechowalnia sprzętu narciarskiego, pokój relaksacyjny, szatnie, studio masażu i centrum spa z oddzielnymi pokojami do łaźni parowej i sauny. Jest także siłownia i sala fitness. Hotel posiada w pełni wyposażone centrum konferencyjne. Został wybudowany w 1985 roku, całkowicie odnowiony w 2005 roku. Instalacje wymieniono w 2020 roku.
Styl pokoi hotelowych, restauracji, baru i części wypoczynkowej stwarza autentyczny górski klimat dla amatarów sportów zimowych i górskich wypraw.

Restauracja serwuje smaczne dania kuchni bułgarskiej i europejskiej. W kuchni znajduje się kompletny sprzęt; lodówki, zamrażarki, grillownice, płyty elektryczne i gazowe a także piece do pizzy. Jest także piekarnik opalany drewnem. Restauracja jest zorganizowana i funkcjonuje zgodnie z obowiazujacym prawem i wymogami sanitarnymi.
Na terenie hotelu znajduje się parkig na 40 samochodów, całoroczna ochrona i monitoring obiektu.
Kompletna dokumentacja techniczna, a także komplet dokumentów na podstawie których obiekt funkcjonuje jako restauracja i jako hotel jest dostepny dla potencjalnego nabywcy.


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny), także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Rodzaj nieruchomości
HOTEL-PENSJONAT
Cena w EURO
1 100 000 €
Cena za m2 w EURO
202 €
Miejscowość:
Razlog
Powierzchnia całkowita
5 440, 00 m²
Powierzchnia działki
2 780, 00 m²
Ochrona
Monitoring
Osiedle zamknięte
Domofon
Recepcja
Czy jest KW
Liczba miejsc parkingowych
60
Najbliższe morze
300m-500m
Stan budynku
BARDZO DOBRY
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria