(Symbol SH051) Apartamenty na SprzedażPomorie,


Opis oferty


 
Studio 1 pokojowe  (58m2),  
   
Cena 32 700 EURO, czyli  564 EURO/m2 

 

Informacje podstawowe :


Apartament typu studio  w pierwszej linii brzegowej w kurorcie Pomorie w luksusowym kompleksie Sunset Resort. Kompleks znajduje się w nowej części miasta, tuż obok szerokiej piaszczystej plaży.Ten kompleks ma wysoką renomę, jako ekskluzywne miejsce wypoczynku i pobytu turystów i mieszkańców, którzy mają wyższe wymogi i oczekiwania.
Dla wygody właścicieli i urlopowiczów kompleks oferuje kilka odkrytych basenów, kryty basen, centrum SPA, restauracje, kawiarnie, bary,  kęgielnia, recepcję, parking. To jest typowo wakacyjny kompleks, który służy w sezonie letnim doskonałą wakcyjną atmosferą wszystkim mieszkańcom.
Całkowita łączna powierzchnia mieszkalna wynosi 58 mkw. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Układ: salon połączony z otwartą kuchnią, łazienka, balkon. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w meble i sprzęt AGD.
Apartament jest całkowicie gotowe do natychmiastowego zamieszkania.
Roczna opłata za utrzymanie kompleksu wynosi 15 euro za mkw. Cena apartamentu wynosi 32 700 euro.

To jest inwestycyjna okazja!
Apartament nadaje się zarówno do użytku osobistego, jak i inwestycji. Sunset Resort cieszy sie niezmiennie wysokim uznaniem wsród turystów krajowych i zagranicznych, co gwarantuje zawsze wysokie obłożenie w przypadku ewentualnego wynajmu apartamentów.
Taka cena w tym kompleksie to prawdziwa okazja.


UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- pierwsza linia brzegowa
- baseny zewnętrzne
- basen wewnętrzny
- centrum SPA
- centrum dla dzieci
- place zabaw
- sala fitness
- recepcja
- ochrona, monitoring obiektu
- klimatyzacja
- pełne umeblowanie i wyposażenie
- sklepy, restauracje

- Sport,
- Sporty wodne,


 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny), także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
32 700, 00 €
Cena za m2 w EURO
563, 79 €
Powierzchnia całkowita
58, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Pomorie
Kompleks:
Sunset Resort
Odległość od morza
50m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria