(Symbol AL8418179) Apartamenty na SprzedażRawda,

Opis oferty


Apartament 2 pokojowy  (49 m2),  
   
Cena 37 900 EURO, czyli  773 EURO/m2 


Informacje podstawowe:

Atrakcyjna cena!
Apartament dwupokojowy w kurorcie Ravda w całoroczny kompleksie Rutland Beach. Bardzo dobra lokalizacja obiektu  ok.500 metrów od piaszczystej plaży. Do centrum Ravdy można dojść w zaledwie 7-10 minut. Terytorium jest ogrodzone i monitorowane przez cały rok. Obiekt jest efektywnie utrzymywany. Dysponuje dużym basenem, strefą opalania i relaksu z leżakami i parasolami, altaną, recepcją, terenami zielonymi.
Całkowita, łączna powierzchnia mieszkania wynosi 49 m kw. Znajduje się na pierwszej kondygnacji/ parterze. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z otwartą kuchnią i sypialni oraz łazienki z WC. Jest także wygodny taras/weranda, z którego jest bardzo przyjemny i relaksujący widok na teren wewnętrzny kompleksu. . Umeblowanie i wyposażenie jest  wliczone w cenę nabycia.
Opłata za utrzymanie – 8 euro za mkw rocznie. 

UDOGODNIENIA 

- 500 m od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- plac zabaw
- supermarket
- ochrona, monitoring
- sklepy, restauracje

- Sport,
- Sporty wodne
 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
37 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
773, 00 €
Powierzchnia całkowita
59, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Rawda
Kompleks:
Rutland Beach 1
Odległość od morza
500m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria