(Symbol AL7509925) Apartamenty na SprzedażSozopol,


Opis oferty


 
Apartament 2 pokojowy (61m2),  
   
Cena 79 900 EURO, czyli  1309 EURO/m2 

 

Informacje podstawowe :

Do sprzedania 2 pokojowy apartament z werandą, w luksusowym kompleksie *****Santa Marina Holiday Village w Sozopolu. Ten kompleks to nadmorski ośrodek położony pośród lasów sosnowych, tuż przy Królewskiej Plaży. 

Kompleks Santa Marina Holiday Village składa się trzy- i czteropiętrowych budynków, które są rozmieszczone w formie amfiteatru wzdłuż zatoki. W każdym budynku są wydzielone fizycznie  i hipotecznie apatamenty z oddzielnymi wejściami. Kompleks działa na takiej samej zasadzie jak kompleksy typu hotelowego, tzn. że za teren zewnętrzny odpowiada firma zarządzająca. 

Kompleks oferuje swoim mieszkańcom wiele atrakcji i udogodnień: m.in. 5 odkrytych basenów, centrum odnowy biologicznej, 8 kortów tenisowych oraz boiska do piłki nożnej. Dla dzieci przygotowano 5 oddzielnych basenów oraz place zabaw. Są tu także liczne strefy relaksu i opalania z leżakami i  parasolami, tereny spacerowe. Są restauracje, bary i sklapy. Teren jest ogrodzony, monitorowany i chroniony.

W sezonie letnim dostępna jest również strefa dla dzieci z programem animacji w 3 językach. Na miejscu znajdują się również 2 supermarkety.

Ośrodek jest doskonale położony w południowej części bułgarskiego wybrzeża nad Morzem Czarnym, 2 km na północ od starożytnego Sozopolu i 34 km na południe od Burgas.
Ten apartament znajduje się na parterze i składa się z salonu połaczonego z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki i wspaniałej zacienionej werandy. To idealne miejsce do codziennego wypoczynku i relaksu. Mieszkanie sprzedawane jest z całym umeblowaniem i wyposażenie.. Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu.


UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- 100m od morza
- baseny
- centrum SPA
- supermarkety
- fitness
- centrum SPA
- korty tenisowe
- boiska piłkarskie
- ochrona kompleksu
- tereny zielone
- plac zabaw
- pełne umeblowanie i wyposażenie

UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


  

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
79 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
1 309, 00 €
Powierzchnia całkowita
61, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Sozopol
Kompleks:
Santa Marina
Odległość od morza
100m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria