(Symbol AL7816114) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty


Apartament 2 pokojowy  (69m2),  
   
Cena 43 000 EURO, czyli  623 EURO/m2
 


Informacje podstawowe


Dwupokojowy apartament w całorocznym  kompleksie "Sun Village" w centralnej części kurortu Słoneczny Brzeg. Piaszczysta plaża  oddalona jest od obiektu o około 500 metrów.  Kompleks oferuje swoim mieszkańcom, odkryty basen z przedziałem dla dzieci, strefy relaksu i opalania z leżakami i parasolami, restaurację, bar, recepcję i ochronę oraz parking.
Bardzo atrakcyjna lokalizacja kompleksu w spokojnym miejscu, ale blisko centrum z swobodnym dostępem do pobliskiej, pełnej infrastruktury kurortu wraz ze wszelkimi atrakcjami dla turystów.
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 69 mkw. Znajduje się na piątej kondygnacji/czwartym piętrze. 
Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z otwartą kuchnią, osobnej sypialni, łazienki i balkonu. Ekspozycja balkonu na okoliczne spokojne uliczki i inne kompleksy. Balkon jest na całej długości apartamentu z wejściem z pokoju dziennego i także z wejsciem z sypialni.
Roczna opłata za utrzymanie i zarządzanie obiektem wynosi 10 euro/m2/rok
Okazja inwestycyjna
Niska cena zakupu, bardzo atrakcyjna lokalizacja kompleksu blisko centrum i blisko plaży, mogą zapewnić wysokie obłożenie obiektu w przypadku wynajmowania tego mieszkania turystom. Przewidywany wzrost wartości nieruchomości tego rodzaju może zapewnić nie tylko ochronę kapitału przed inflacją, ale także wiekszy zysk.


 

UDOGODNIENIA :

- 500 od plaży 
- klimatyzacja
- baseny
- basen dla dzieci
- ochrona, monitoring
- sklepy, restauracje

UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość bez mebli i wyposażenia. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


              
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
43 000, 00 €
Cena za m2 w EURO
623, 00 €
Powierzchnia całkowita
69, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Sun Village
Odległość od morza
500m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria