(Symbol AL7224785) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,


Opis oferty


 
Apartament 2 pokojowy  (47m2),  
   
Cena 48 800 EURO, czyli  1038 EURO/m2 


 

Informacje podstawowe :
 

Luksusowy apartament 
Do sprzedania elegancki 2 pokojowy apartament w ekskluzywnym, wyjątkowym kompleksie Izida Palace w Słonecznym Brzegu. To jest  obiekt wyróżniający się bardzo wysokim standardem wykonania, oryginalną architekturą, w której dominuje dbałość o każdy szczegół wykonania i wykończenia. Tak, ten kompleks to symbol prestiżu i luksusu.

Oferuje on wiele udogodnień: 2 odkryte baseny, plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania z grillem i sofami, KRYTY BASEN Z PODGRZEWANĄ WODĄ, luksusowe centrum spa z sauną fińską z solą himalajską, saunę na podczerwień, łaźnię parową, studnię szokową, strefę relaksacyjną z gwiaździstym niebem, masaże i zabiegi kosmetyczne, przestronne foye z włoskimi kutrami, piękny ogród, kort tenisowy i boisko do piłki nożnej /znajduje się w parku obok kompleksu/. Dostępność całorocznej obsługi, bezpieczeństwa, spa i krytego basenu sprawia, że kompleks jest atrakcyjny do całorocznego użytku.

Lokalizacja kompleksu też jest bardzo korzystna - niedaleka odległość od centrum Słonecznego Brzegu i wszelkich atrakcji tego wielkiego kurortu, i w pobliżu licznych restauracji, tawern i kafejek.
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 47 m kw. Składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki i balkonu.

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Jak widać na zdjęciach, mieszkanie jest bardzo zadbane i kompletnie wyposażone i umeblowane.Meble i wyposażenie jest wysokiej jakości i w nienagannym stanie.

Roczna opłata za utrzymanie i zarządzanie w tym kompleksie - 12 euro za mkw. rocznie.  

Okazja inwestycyjna!

Taki apartament klasy premium - jak wskazują dane statystyczne - ma zawsze największy potencjał i stanowi nie tylko doskonałe zabezpieczenie przed inflacją, ale przede wszystkim  generuje wzrost wartości, przekraczający średni wzrost na rynku nieruchomości. Tak wskazują dane statystyczne oraz realia rynkowe.

UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- 600 m od plaży
- Ochrona
- Recepcja

- Internet,
- Klimatyzacja,
- Basen odkryty,
- Basen dla dzieci
- Basen kryty
- Centrum SPA

- Rowery,
 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość, Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
48 800, 00 €
Cena za m2 w EURO
1 038, 00 €
Powierzchnia całkowita
47, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Izyda Palace
Odległość od morza
600m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria