(Symbol BCH204) Apartamenty na SprzedażNeseber,

Opis oferty

 

Apartament 2 pokojowy   (69 m2),  
   
Cena 77 000 EURO, czyli  1115 EURO/m2 


Informacje podstawowe:
 

Prestiżowy kompleks, wspaniałe widoki na panoramę morza!
Elegancki panoramiczny dwupokojowy aparment w pierwszej linii brzegowej, tuż przy plaży w Neseberze w prestiżowym całorocznym kompleksie  Paradiso. Ten kompleks to doskonale utrzymany i zarządzany obiekt klasy premium. Wygląd kompleksu łączy nowoczesny styl miejski, luksus i komfort, wśród uroków historii okolicy i złotych piaszczystych plaż. Fasada jest ozdobiona szkłem i granitem, co podkreśla jeszcze bardziej wysoką klase projektu. Kompleks znajduje sie przy promenadzie zmierzającej do Starego Miasta w Neseberze. Lokalizacja jest rzeczywiście wyśmienita; zapewnia nie tylko oszałamiające widoki z okien i balkonu, ale także swobodny dostęp do dobrze zorganizowanej intrastruktury i wygodnej komunikacji oraz przede wszytkim bliską odległość od Starego Miasta.
Stare Miasto w Neseberze stanowi zawsze wspaniałe miejsce do relaksu i zadumy, pośród starożytnych zabytków i innych turystycznych atrakcji. To właśnie na Starym Mieście spotkamy się z romantyczną atmosferą szczególnie odczuwalną w wąskich uliczkach wybrukowanych "kocimi łbami" i w tradycyjnych restauracjach i tawernach ulokowanych tuż nad brzegiem morza. 
 
Pomieszczenia ogólnodostępne obiektu są luksusowe. Reprezentacyjny hol z podjazdem dla samochodów od strony ulicy wita mieszkańców i gości, a trzy windy hydrauliczne zapewniają wygodę i komfort.
Infrastruktura obiektu w kompleksie: pięć elitarnych restauracji, w tym jedna rybna; sklep spożywczy; butik mody; centrum fitness na parterze z ekskluzywnym szklanym sufitem; centrum SPA; salon fryzjerski i kosmetyczny; odkryty basen z barem; basen wewnętrzny, podziemny parking na dwóch poziomach: parking strzeżony, na zewnątrz; przedszkole z placem zabaw dla dzieci.
Ten apartament ma całkowią, łączną powierzchnię 69m2 i składa się z korytarza, pokoju dziennego połączonego z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni, łaazienki i obszernego balkonu. Ekspozycja balkonu na panoramę morza i na obiekty apartamentowe.
Apartament jest całkiem nowy, jeszcze nikt w nim nie mieszkał. Stan techniczny jak na zdjęciach: łazienka jest w pełni wykończona a pozostałe pomieszczenia są do wykończenia.
Opłata za utrzymanie i zarządzanie wynosi 12 euro za m2 rocznie.
HIT inwestycyjny! 
Kompleks klasy premium z ogromną ilością atrakcji i udogodnień, piękne widoki z  balkonu i wyśmienita lokalizacja w pobliżu Starego Miasta w Neseberze. Te czynniki stanowić będą o szacowanym wzroście wartości takiej nieruchomości; a także o pełnym obłożeniu w przypadku wynajmu tego apartamentu wysokobudżetowym turystom.


UDOGODNIENIA :

- 100m od plaży 
- klimatyzacja
- kilka basenów
- basen dla dzieci
- place zabaw
- ochrona, monitoring
- centrum SPA
- siłownia
- fitness
- fryzjer, masaże

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
77 000, 00 €
Cena za m2 w EURO
1 115, 00 €
Powierzchnia całkowita
69, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Neseber
Kompleks:
Paradiso
Odległość od morza
100m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria