(Symbol AL79118284) Apartamenty na SprzedażŚwięty Wlas,


Opis oferty


 
Apartament 2 pokojowy   (75m2),  
   
Cena 59 500 EURO, czyli  793 EURO/m2 
 


 

Informacje podstawowe :

Wspaniały widok na panoramę morza!
Przestronny 2 pokojowy apartament z pięknym widokiem na morze, w zespole kompleksów w pierwszej linii brzegowej w kurorcie Sveti Vlas. Ten zespół kompleksów znajduje się w malowniczej okolicy między górami a morzem. Taka lokalizacja zapewnia niezwykle przyjemny i korzystny dla zdrowia lokalny mikroklimat, gdzie masy górskiego rześkiego powietrza ścierają się z delikatną morską bryzą. W sklad tego zespołu kompleksów wchodzą m.in. kompleks Marina Fort Beach, Panorama Fort czy Fort Orychid. Apartament jest w kompleksie Marina Fort Beach. Jest to duży kompleks z wieloma udogodnieniami i atrakcjami dla mieszkańców.
Jest kilka basenów, zjeżdżalnie wodne, place zabaw, supermarket, restauracje, bary itp. Ten kompleks jest ceniony przez mieszkańcow ze względu na bardzo bliskie położenie od plaży i szczególną atmosferę, sprzyjającą wypoczynkowi i relaksowi. Do plaży jest tylko ok 150m. Całkowita, łączna powierzchnia mieszkania wynosi 75 mkw. Znajduje się on na trzeciej kondygnacji/drugim piętrze i składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, sypialni, łazienki i tarasu. Taras jest bardzo obszerny i zapewnia wspaniały widok na pełną panoramę morza. Obiekt jest sprzedawany ze wszystkimi meblami i wyposażeniem widocznymi na zdjęciach. Stan mieszkania, umeblowania i wyposażenia jest kompletny i w doskonałym stanie, co umożliwia natychmiastowe zamieszkanie bądź wynajęcie.
Roczna opłata za utrzymanie - 12 euro za mkw.

UWAGA:
Poniżej, w sekcji "fily wideo" jest dostępny film z tego apartamentu.



UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- 150 m od plaży
- Ochrona
- Recepcja

- Place zabaw 
- Baseny odkryte,
- Baseny dla dzieci
- Zjeżdżalnie wodne
- Restauracja 

 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Cena w EURO
59 500, 00 €
Cena za m2 w EURO
793, 00 €
Powierzchnia całkowita
75, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Święty Wlas
Kompleks:
Marina Fort Beach
Odległość od morza
150m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria