(Symbol AL6776253) Apartamenty na SprzedażPomorie,


Opis oferty


 
Apartament 2 pokojowy  (65m2),  
   
Cena 43 100 EURO, czyli  663 EURO/m2 

 

Informacje podstawowe :

 


Apartament 2 pokojowy  w luksusowym sezonowym kompleksie Sunset Resort w pierwszej linii brzegowej w kurorcie Pomorie. Kompleks znajduje się w nowej części miasta, tuż obok szerokiej piaszczystej plaży. Ten kompleks ma wysoką renomę, jako ekskluzywne miejsce wypoczynku i pobytu turystów i mieszkańców, którzy mają wyższe wymogi i oczekiwania.
Dla wygody właścicieli i gości kompleks oferuje kilka odkrytych basenów, kryty basen, centrum SPA, restauracje, kawiarnie, bary,  kęgielnia, recepcję, parking. To jest typowo wakacyjny kompleks, który służy w sezonie letnim doskonałą wakcyjną atmosferą wszystkim mieszkańcom.
Całkowita łączna powierzchnia mieszkalna wynosi 65 mkw. Mieszkanie znajduje się na 4 kondygnacji/3 piętrze w budynku "Sigma"- a więc w najlepszej lokalizacji, w głównym budynku, skąd jest najbliżej do wszelkich atrakcji i udogodnień oferowanych przez kompleks. Rok budowy 2015. Układ: salon, otwarta kuchnia w korytarzu, oddzielna sypialnia, łazienka, taras. Taras jest obszerny i wygodny, skierowany na przyległe spokojne uliczki.  Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w meble i sprzęt AGD w standardzie klasy Gold. 
Mieszkanie jest całkowicie gotowe do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu.
Roczna opłata za utrzymanie  wynosi 11 euro za mkw. 

To jest inwestycyjna okazja!
Apartament nadaje się zarówno do użytku osobistego, jak i inwestycji. Sunset Resort cieszy sie niezmiennie wysokim uznaniem wsród turystów krajowych i zagranicznych, co gwarantuje zawsze wysokie obłożenie w przypadku ewentualnego wynajmu apartamentów. Także, biorąc pod uwagę możliwości wzrostu wartości nieruchomości w Bułgarii - apartamenty w luksusowych kompleksach i blisko linii brzegowej, jak Sunset Resort, będą miały w takim przypadku duży potencjał.


UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- przy plaży
- baseny zewnętrzne
- basen wewnętrzny
- centrum SPA i Welness
- korty tenisowe
- centrum dla dzieci
- place zabaw
- sala fitness
- recepcja
- ochrona, monitoring obiektu
- sklepy, restauracje 

- kawiarnie i bary

- Sport,
- Sporty wodne,


 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny), także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
43 100, 00 €
Cena za m2 w EURO
663, 00 €
Powierzchnia całkowita
65, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Pomorie
Kompleks:
Sunset Resort
Odległość od morza
150m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria