(Symbol AL7541103) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Apartament 2 pokojowy   (85 m2),  
   
Cena 51 450 EURO, czyli  605 EURO/m2 


Informacje podstawowe:

Przestronny dwupokojowy apartament w wysokiej jakości całorocznym kompleksie Babylon zaledwie 300 metrów od plaży w Słonecznym Brzegu. Kompleks położony jest w samym sercu kurortu. Jest ogrodzony i całorocznie chroniony. Obiekt odznacza się wysokim standardem i dbałością o dobre utrzymanie. Rok budowy 2010. W pobliżu znajduje się wiele rozrywek i udogodnień: kawiarnie, restauracje, sklepy i pełna infrastruktura turystyczna. Kompleks Babylon posiada posiada basen, basen dla dzieci, kawiarnię, parking, ochronę. Apartament wyposażony jest zarówno w meble, jak i urządzenia. Jest wszystko, czego potrzebujesz, aby tu mieszkać i wypoczywać.
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 85 m kw. Jest położone na 6 kondygnacji/ 5 piętrze. W budynku są windy. Apartament składa się z przedpokoju, salonu z wyposażoną kuchnią, dużej sypialni, dwóch łazienek oraz wspaniałego balkonu. . Z balkonu roztacza się widok na basen i częściowy widok na morze.
Roczny podatek od zarządzania i utrzymania - 8 euro za mkw. 
Doskonała inwestycja
Niska cena zakupowa, wspaniała lokalizacja i wysoki standard obiektu są czynnikami, które będą wpływać na potencjalny wzrost wartości tej nieruchomości oraz wysokie obłożenie w przypadku wynajmowania apartamentu turystom wysokobudżetowym.
UDOGODNIENIA :

- 300m od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- basen dla dzieci
- plac zabaw
- ochrona, monitoring

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B
 
                         


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
51 450, 00 €
Cena za m2 w EURO
605, 00 €
Powierzchnia całkowita
85, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Odległość od morza
300m
Nr tel.
+48 882 945 432
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria