(Symbol SH8057) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Studio 1 pokojowe  (38 m2),  
   
Cena 23 500 EURO, czyli  618 EURO/m2 


Informacje podstawowe:

"Rainbow 2" to kompleks, który z pewnością wyróżnia się elegancją, gdzie można cieszyć się niezapomnianym wakacjami w niesamowitej atmosferze.  Tutaj będziesz miał wspaniałą okazję, aby odwiedzić najsłynniejszą plażę wzdłuż wybrzeża - Cacao  Beach, która znajduje się w odległości spaceru od kompleksu, a także stare miasto Nessebar, z jego historycznymi atrakcjami. Obiekt ma doskonałą lokalizację; w południowej, spokojnej części kurortu - skąd wszelkie atrakcje  Słonecznego Brzegu są "na wyciągnięcie ręki". Także niewielka odległość od Neseberu - w zakresie dystansu pieszego, pozwala na nieskrępowane korzystanie z  jego wspaniałych uroków i atrakcji.
Kompleks  zapewnia wiele udogodnień i atrakcji dla mieszkańców: 3 baseny, bar w basenie, jacuzzi , restauracja, grill, sauna, plac zabaw dla dzieci, mini golf. Rainbow 2 to jest obiekt położony wśród innych kompleksów marki Rainbow, z podziemnymi garażami, nowoczesna siłownią, centrum SPA, barami, sklepami i całodobową ochroną.
Mieszkanie położone jest na 4 piętrze, w budynku są nowoczesne windy. Całkowita powierzchnia łączna mieszkania wynosi 38 sq.m. i składa się z pokoju połączonego z otwartą kuchnią, łazienki i balkonu. Widok z balkonu na okoliczne uliczki. Korzystny uklad mieszkania na część dzienną i częśc nocną.Część nocna została wydzielona przeszklonymi ściankami w taki sposób, że uzyskano niezależną oddzielną sypialnię.
 Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone i nadaje się do natychmiastowego zamieszkania czy wynajmu. 

 

Okazja inwestycyjna! Niska cena zakupowa i świetna lokalizacja stanowią niewątpliwie olbrzymie zalety tej nieruchomości, która może przynosić zyski nabywcy, zarówno z wynajmu obiektu turystom, ale także z estymowanego wzrostu wartości tego mieszkania.UDOGODNIENIA :

- 300 m plaży 
- klimatyzacja
- baseny
- baseny dla dzieci
- place zabaw
- ochrona, monitoring
- recepcja

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny), także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 "Angel City" wejscie B 
           
        Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
23 500, 00 €
Cena za m2 w EURO
618, 42 €
Powierzchnia całkowita
38, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Rainbow 2
Odległość od morza
300m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria