(Symbol SB04082020212) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,Opis oferty


 
Studio 1 pokojowe  (35m2),  
   
Cena 24 900 EURO, czyli 711 EURO/m2 

 

Informacje podstawowe :
 


Studio 1 pokojowe na 2 kondygnacji/1 piętrze pięknego, luksusowego kompleksu "Dawn Park Deluxe" w Słonecznym Brzegu. To jest doskonale utrzymany całoroczny obiekt. Znajduje się w północnej części kurortu, około 600-700 metrów od plaży. To jest wyjątkowy, prestiżowy kompleks dla ludzi, którzy oczekują więcej. Kompleks wyróżnia się ciekawą architekturą, dbałością o detale wykończenia oraz jakością mebli i wyposażenia. Jest  ogrodzony i całorocznie strzeżony.
Oferuje swoim mieszkańcom wiele udogodnień i atrakcji: przestronny, hall z recepcją; bar w hallu i pomieszczenia ogólnodostępne z unikalnym wystrojem wnętrz;  bezpłatny parking; całodobowy monitoring bezpieczeństwa i wideo w kompleksie; bezpłatny sejf; całodobową opiekę medyczną. Jest także wiele dodatkowych atrakcji: basen wewnętrzny i zewnętrzny z podgrzewaną wodą dla dorosłych i dzieci; leżaki, parasole; piękny ogród z fonatannami, altanka i miejsce do rekreacji i relaksu; duży taras z jacuzzi dla właścicieli i namioty z baldachimami z widokiem na Swiety Wlas; plac zabaw dla dzieci; centrum SPA: luksusowa klasa z rosyjską sauną, barem, jacuzzi, prysznicem i strefą relaksacyjną, łaźnią parową, nowocześnie wyposażoną siłownią, masaże i zabiegi SPA. Dla wygody mieszkańców SPA jest połączone z dwoma blokami A i B tzw. "ciepłym" korytarzem.
Całkowita łączna powierzchnia tego mieszkania wynosi 35,13 m kw. Układ: pokój połączony z otwartą kuchnią, łazienka i balkon. Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Ekspozycja balkonu na spokojne i mało ruchliwe uliczki od zewnątrzej części kompleksu. Mieszkanie jest sprzedawane razem z całym umeblowaniem i wyposażeniem. Jak widać na zdjęciach mieszkanie jest urządzone i wyposażone w wysokim standardzie - wszystko jest w doskonałym stanie.
Roczna opłata za utrzymanie i zarządzanie w tym kompleksie - to 12 euro za mkw. rocznie

Bardzo dobra inwestycja
Niska cena nabycia, luksusowy kompleks z wieloma atrakcjami, wysoki standard mieszkania: te czynniki zawsze wpływają korzystnie na ponadprzeciętną stopę zwrotu z inwestycji w przypadku wynajmowania mieszkania turystom; ale także mają decydujący wpływ na wzrost wartości nieruchomości.


UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- 600 m od plaży
- Ochrona
- Recepcja

- Internet,
- Klimatyzacja,
- Basen odkryty,
- Basen kryty
- Basen dla dzieci
- Plac zabaw
- Klub dla dzieci
- Centrum SPA
- Fitness, jacuzzi
- Restauracja, bar

 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
24 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
711, 00 €
Powierzchnia całkowita
35, 13 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Dawn Park de Luxe
Odległość od morza
600m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria