(Symbol SH8160) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty


Studio  (40m2),  
   
Cena 17 500 EURO, czyli  437 EURO/m2
 


Informacje podstawowe

Niedrogie umeblowane studio na sprzedaż w kompleksie "Amadeusz 11" w  Słonecznego Brzegu.  Niedaleko kompleksu znajduje się cała, bogato rozwinieta infrastruktura kurortu z bezpośrednim dostępem do wszelkich atrakcji tego kurortu- sklepow, restauracji itp.
Całkowita łączna powierzchnia studia wynosi 40 mkw. Mieszkanie położone jest na 6 kondygnacji/5 piętrze. W budynku sa windy. Mieszkanie składa się z pokoju połaczonego z otwartą kuchnią, łazienki i tarasu.Taras ma ekspozycję do środka kompleksu i wodok na basen. 
Roczna opłata za utrzymanie w kompleksie wynosi 7 euro za mkw. 

OKAZJA CENOWA!!!
Tanie studio z meblami w bardzo przyjemnym kompleksie Amadeus 11, Słoneczny Brzeg

Jest to atrakcyjna cena za ten apartament, który można kupić angażując niewielki kapitał. Mieszkanie może generować zysk z przewidywanego wzrostu wartości takiej klasy nieruchomości, ale również z zysków z ewentualnego wynajmu turystom. Możesz tu także wypoczywać ze swoją rodziną, delektując się przyjemnym klimatem, słońcem i wakacyjną atmosferą juz za jedyne 17 500 Euro.

 

UDOGODNIENIA :

 
- 800 od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- basen dla dzieci
- ochrona, monitoring
- sklepy, restauracje

- Sport,
 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


              

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
17 500, 00 €
Cena za m2 w EURO
437, 00 €
Powierzchnia całkowita
30, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Amadeus 11
Odległość od morza
800m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria