(Symbol AL6492005) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Studio 1 pokojowe (50 m2),  
   
Cena 38900 EURO, czyli  774 EURO/m2 


Informacje podstawowe

Luksusowy apartament w kompleksie najwyższej klasy!
Na sprzedaż luksusowy 1 pokojowy apartament typu studio w prestiżowym kompleksie *****ROYAL BEACH BARCELO, położonym w centrum kurortu Słoneczny Brzeg. Powierzchnia całkowita apartamentu to 50 m2  znajduje się na 7 kondygnacji/6 piętrze. W budynku są nowoczesne windy. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, łazienki, korytarza i balkonu. Apartament jest umeblowany i wyposażony w wysokim standardzie i jest całkowicie gotowy do zamieszkania lub wynajmowania. 

COMPLEX: Royal Beach Barceló należy do słynnej sieci Barceló i jest jednym z najbardziej prestiżowych pięciogwiazdkowych hoteli w Słonecznym Brzegu. Znajduje się on zaledwie 50 metrów od pięknej piaszczystej plaży w centrum kurortu. W dużym ogrodzie (9000 mkw.) znajdują się 3 baseny o łącznej powierzchni 1700 mkw. (jeden dla dzieci) oraz kryty basen z ciepłą wodą, leżakami i parasolami, bistro przy basenach, plac zabaw dla dzieci, kort tenisowy. Cały teren jest ogrodzony i strzeżony 24 godziny na dobę. W kompleksie znajdują się 3 restauracje, bar, kawiarnia, centrum handlowe, centrum SPA, centrum fitness, sauna, solarium, masaże, łaźnia turecka / łaźnia parowa, salon fryzjerski i kosmetyczny, klub dla dzieci. Na dwóch poziomach znajduje się podziemny parking.
Roczna opłata za utrzymanie pomieszczeń ogólnodostępnych wynosi 16 euro za mkw.

To jest inwestycyjna okazja!
Apartament nadaje się zarówno do użytku osobistego, jak i inwestycji. Kompleks Royal Beach Barcelo cieszy się niezmiennie od lat prestiżem i wysokim uznaniem wśród turystów krajowych i zagranicznych, co może gwarantować stałe i wysokie zyski z wynajmu. Przede wszystkim jednak, to estymowany wzrost wartości nieruchomości klasy premium, będzie stanowił o  stopie zwrotu z zaangażowanego kapitału.


UDOGODNIENIA :

- 50m plaży 
- klimatyzacja
- baseny
- basen dla dzieci
- basen wewnętrzny
- korty tenisowe
- plac zabaw
- zajęcia dla dzieci
- centrum fitness, siłownia
- klub nocny
- ochrona, monitoring
- recepcja
- restauracje, sklepy

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny), także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
             Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
38 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
778, 00 €
Powierzchnia całkowita
50, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Royal Beach Barcelo
Odległość od morza
100m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria