(Symbol AL7416418) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty


Apartament 2 pokojowy  (70m2),  
   
Cena 31 400 EURO, czyli  448 EURO/m2 


Informacje podstawowe:


Obniżka ceny!
Obszerny, elegancki apartament 2 pokojowy  w samym sercu Słonecznego Brzegu w całorocznym kompleksie "Rose Garden". Kompleks znajduje się w niedalekiej odległości od całorocznej infrastruktury i 600 metrów od piaszczystej plaży. Taka lokalizacja zapewnia nieskrępowany dostęp do licznych atrakcji kurortu; w
 pobliżu są liczne sklepy, tawerny i restauracje oraz centrum rozrywek z pubami i klubami.  W obiekcie dostępne są dla mieszkańców: basen otwarty ze strefą relaksu i opalania z leżakami i parasolami, restauracja, siłownia, lobby bar, recepcja, parking. 
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 70 m kw.; znajduje sie na drugiej kondygnacji/pierwszym piętrze. W budynku są windy. Planowanie: przedpokój, salon z otwartą kuchnią,oddzielna sypialnia łazienka i balkon.Ekspozycja obszernego, wygodnego balkonu na basen. Apartament jest w pełni wyposażony i umeblowany. Bardzo dobry standard wyposażenia mieszkania..Wszystkie meble i urządzenia pozostają w apartamencie.
Roczna opłata za utrzymanie i zarządzanie - 5  euro za mkw. rocznie. 
Obniżka ceny!
Właściciel zdecydował sie na obniżkę ceny.
Stara cena 34 400 euro
Nowa cena 31 400 euro

 


UDOGODNIENIA :

 
- 600m od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- ochrona, monitoring
- sklepy, restauracja
- bar
- parking

 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
31 400, 00 €
Cena za m2 w EURO
448, 00 €
Powierzchnia całkowita
70, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Rose Gardens
Odległość od morza
600m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria