(Symbol AL7024521) Apartamenty na SprzedażŚwięty Wlas,


Opis oferty


 
Apartament 2 pokojowy   (57 m2),  
   
Cena 33 400 EURO, czyli  585 EURO/m2 
 


 

Informacje podstawowe :

Okazja cenowa!
Do sprzedania 2 pokojowy apartament w eleganckim kompleksie Golden Eye. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z otwartą kuchnią, łazienki z WC oraz tarasu.Ekspozycja z tarasu na część spacerowo/wypoczynkową kompleksu z widokiem na góry.
 Mieszkanie znajduje się na 1 kondygnacji/parterze. Kompleks jest z 2010 roku.
Kompleks Golden Eye, w którym zlokalizowane jest to mieszkanie, znajduje się w niedalekiej odległości od morza (ok. 700 m), a także w odległości dystansu pieszego do mariny Dinevi Resort, w kurorcie St.Vlas. Z terenu kompleksu rozciąga się piękny widok na panoramę St. Vlas oraz na morze.
To jest efektywnie utrzymywany kompleks, ogrodzony i chroniony przez cały rok, który zapewnia swoim mieszkańcom basen, strefę wypoczynku i opalania z leżakami i parasolami, plac zabaw, cafe-bar i parking. Kompleks jest bardzo ładny, przyjemny i zadbany.
To jest bardzo dobra lokalizacja biorąc pod uwagę bliską odległość od piaszczystej plaży, dostęp do wszelkich atrakcji kurortu, a także położenie kompleksu w spokojnym i cichym rejonie kurortu.


UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- 700 m od plaży
- Ochrona
- Recepcja

- Place zabaw 
- Basen odkryty,
 UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
33 400, 00 €
Cena za m2 w EURO
585, 00 €
Powierzchnia całkowita
57, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Święty Wlas
Kompleks:
Golden Eye
Odległość od morza
700m
Nr tel.
+48 506310675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria