(Symbol AL7300068) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Apartament 2 pokojowy  (64 m2),  
   
Cena 30 400 EURO, czyli  475 EURO/m2 


Informacje podstawowe:

Okazja cenowa!!!
Apartament 2 pokojowy w kompleksie Neseber Fort Club w Sonecznym Brzegu.Obiekt jest zlokalizowany w zespole kompleksów Fort Noks, Neseber Fort Club, Imperial Fort Club.  Jest to pierwszy kompleks na wybrzeżu Morza Czarnego, który posiada własne pole golfowe! Oprócz pola golfowego na terenie kompleksu istnieje wiele innych udogodnień i usług: 7 basenów; 2 restauracje; 2 zjeżdżalnie; bilard i tenis stołowy; place zabaw; sklepy; strefy relaksu; kort tenisowe; masaże i SPA; parking; ochrona; recepcja.
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 64 mkw. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Mieszkanie ma przedpokój, wyposażoną łazienkę, otwartą kuchnię połączoną z pokojem, oddzielną sypialnię i  balkon. Balkon jest obszerny i skierowany jest na zewnatrza obiektu na tereny zielone. Taka ekspozycja pozwala na nieskrępowany relaks w ciszy i spokoju po całym dniu pełnym wrażeń.
Cały sprzęt w mieszkaniu jest dobrej jakości i jest w bardzo dobrym stanie stanie. Mieszkanie nadaje sie do natychmiastowego zamieszkania lub wynajęcia.
Roczne opłata za utrzymanie i zarządzanie - 10 euro za mkw. 

Okazja inwestycyjna! Niska cena zakupowa, 2 pokoje,duży kompleks z wieloma atrakcjami dla mieszkańcow, stanowią niewątpliwe zalety tej nieruchomości, która może przynosić zyski nabywcy, zarówno z wynajmu obiektu turystom, ale także z estymowanego wzrostu wartości tej nieruchomości w przyszłości.
A do tego własne miejsce w słonecznej Bułgarii dla siebie i rodziny.UDOGODNIENIA :

- 800 m plaży 
- klimatyzacja
- baseny
- pole golfowe
- baseny dla dzieci
- place zabaw
- centrum SPA
- ochrona, monitoring
- recepcja

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 
                  Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
30 400, 00 €
Cena za m2 w EURO
475, 00 €
Powierzchnia całkowita
64, 00 m2
Liczba pokoi
3
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Neseber Fort Club
Odległość od morza
800m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria