(Symbol SH8095) Apartamenty na SprzedażŚwięty Wlas,


Opis oferty


 
Apartament 2 pokojowy   (60m2),  
   
Cena 39 900 EURO, czyli  665 EURO/m2 
 


 

Informacje podstawowe :

Wspaniała lokalizacja tuż nad brzegiem morza!
Elegancki 2 pokojowy apartament w kompleksie Aqua Dreams w Sveti Vlas zaledwie ok 200 metrów od brzegu morza. Kompleks Aqua Dreams położony jest w cichej i pięknej okolicy między Słonecznym Brzegiem a Sveti Vlas. Widok z kompleksu jest wspaniały -  widok na morze z widokiem na Słoneczny Brzeg i stare miasto Nessebar.
Jest to obiekt załoroczny; składa się z trzech oddzielnych budynków. Oferuje swoim mieszkańcom trzy baseny, jeden dla dorosłych z sektorem dziecięcym, drugi basen dla dorosłych z barem oraz oddzielny basen dla dzieci o okrągłym kształcie. Aqua Dreams dysponuje recepcją i holem, restauracją z letnim ogrodem, kawiarnią-barem z widokiem na basen, kortem tenisowym, bilardem, sklepami, parkingiem, terenami zielonymi, całodobową ochroną. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrzem a całkowita łączna powierzchnia wynosi 60 m2. Planowanie: salon z jadalnią połączony z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka oraz przestronny balkon. Widok z balkonu na wewnętrzną część obiektu i baseny. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane w wysokim standardzie.
Roczna opłata za utrzymanie i zarządzanie w tym kompleksie wynosi 8 euro/m2


Doskonała inwestycja!
Wspaniała lokalizacja kompleksu tuż przy morzu i w elitarnym rejonie Marina Dinevi Resort oraz wysoki standard obiektu to największe atuty tej nieruchomości. Takie czynniki sa zawsze gwarancją ponadprzeciętnych stóp zwrotu z inwestycji.
UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

- 200 m od plaży
- Ochrona
- Recepcja

- Plac zabaw 
- Baseny odkryte,
- Basen dla dzieci
- Restauracja, bar
- Korty tenisowe
- Sklepy

- Parking

 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
39 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
665, 00 €
Powierzchnia całkowita
60, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Święty Wlas
Kompleks:
Aqua Dreams
Odległość od morza
200m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria