(Symbol AL6368556) Apartamenty na SprzedażŚwięty Wlas,

Opis oferty

 

Studio 1 pokojowe  (46 m2),  
   
Cena 23 900 EURO, czyli  519 EURO/m2 


Informacje podstawowe:

Okazja cenowa!!! 
Ekskluzywna oferta w kompleksie Crown Fort Club. Jest to duży kompleks na wybrzeżu Morza Czarnego w kurorcie St. Vlas.

Na sprzedaż studio o całkowitej łącznej powierzchni 45,50 sq.m., które znajduje się w górzystej części Grand Resort Fort Noks. Studio znajduje się na parterze z widokiem na park kompleksu i góry. Składa się z przedpokoju, przestronnego i jasnego pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z WC i przestronnego tarasu - werandy. Dostępne do sprzedaży częściowo umeblowane. Nie ma jeszcze mebli w kuchni. Są jednak przygotowane wszelkie instalacje i miejsce w pokoju na aneks kuchenny.

Kompleksy Sea Fort, Imperial Fort Club i Crown Fort Club znajdują się pomiędzy Sveti Vlas i Elenite, obok uroczej zacisznej plaży nasyconej naturalnym pięknem i oferują wspaniałe, zapierające dech w piersiach widoki na morze oraz wyjątkowe połączenie górskiego i morskiego powietrza. Wspaniała lokalizacja, wraz z najlepszą infrastrukturą w okolicy, pozwala na spokojne rodzinne wakacje i aktywną turystykę. Wszystkie dodatkowe atrakcje, których można się oczekiwać, znajdują się w tym luksusowym kompleksie: - trzy restauracje z kuchnią bułgarską / europejską, bar, kawiarnie; - trzy sklepy spożywcze i sklep z akcesoriami plażowymi - siłownię wewnątrz i na świeżym powietrzu; - klub internetowy i wi-fi na terenie kompleksu - spa i łaźnię turecką, saunę - klub dla dzieci - fryzjer masaż; - centrum medyczne; - Sklep z akcesoriami i meblami domowymi - Place zabaw z huśtawkami i zjeżdżalniami - bezpłatny parking dla właścicieli i gości;;
- 17 (!!!) basen dla dzieci i dorosłych, w tym basen z falami, basen ze zjeżdżalnią wodną i jacuzzi. Leżaki wokół basenów są bezpłatne. - Dwa oświetlone korty tenisowe/boiska do piłki nożnej - Mini golf - bilard, tenis stołowy i gry komputerowe - rozległe tereny rekreacyjne z bardzo dobrze utrzymanymi trawnikami, drzewami i klombami. Opłata za utrzymanie wynosi 12 EUR/m².

 

Okazja inwestycyjna! Niska cena zakupowa, wspaniała lokalizacja, świetny kompleks z bardzo dużą ilością atrakcji stanowią niewątpliwie olbrzymie zalety tej nieruchomości, która może przynosić zyski nabywcy, zarówno z wynajmu obiektu turystom, ale także z estymowanego wzrostu wartości tej nieruchomości w przyszłości.
A do tego własne miejsce w słonecznej Bułgarii dla siebie i rodziny, w bardzo atrakcyjnym kompleksie.UDOGODNIENIA :

- 300 m plaży 
- klimatyzacja
- baseny
- golf
- baseny dla dzieci
- place zabaw
- centrum SPA
- ochrona, monitoring
- recepcja

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 
                Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
23 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
519, 00 €
Powierzchnia całkowita
46, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Święty Wlas
Kompleks:
Sea Fort
Odległość od morza
300m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria