(Symbol SH7977) MIESZKANIE na SprzedażPrimorsko,


Opis oferty


 
Studio 1 pokojowe (33m2),  
   
Cena 24 800 EURO, czyli  751 EURO/m2 

 

Informacje podstawowe :

Apartament typu studio w cichym i kameralnym kompleksie "Green Paradise" w miejscowości Primorsko. Obiekt jest położony 500 metrów od południowej plaży Primorsko. Ten obszar miasta jest najbardziej ekologiczny i bardzo preferowany ze względu na ciszę i bliskość południowej plaży tego kurortu. Jest tu dużo zieleni i drzew, które kuszą ożywczym cieniem w upalne dni. Zadowoleni mieszkańcy nie znają tutaj tłumów i hałasów charakterystycznych dla wielkich kurortów.
Całkowita łaczna powierzchnia mieszkania wynosi 33 m2 i składa się z  salonu połączonego z otwartą kuchnią, łazienki z prysznicem oraz wygodnego tarasu z pięknym relaksującyn widokiem na ogród i basen. Kompleks Green Paradise oferuje swoim mieszkańcom całodobowy monitoring i ochronę, basen, saunę i jacuzzi, restaurację, bar, bezprzewodowy internet, grill, tereny rekreacyjne, podziemne miejsca parkingowem
Roczna płata za utrzymanie wynosi 8 EUR / sq.m, .

UDOGODNIENIA :

- 500m od morza
- basen
- sauna i jacuzzi
- restauracja, bar
- parking podziemny
- plac zabaw
- pełne umeblowanie i wyposażenie

UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


  

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
24 800, 00 €
Cena za m2 w EURO
751, 00 €
Powierzchnia całkowita
33, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Primorsko
Kompleks:
Green Paradise
Odległość od morza
400m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria