(Symbol SH911) Apartamenty na SprzedażByala,

Opis oferty

 

Studio 1 pokojowe   (36 m2),  
   
Cena 19 500 EURO, czyli  541 EURO/m2 


Informacje podstawowe:

Studio z widokiem na morze!!! Obniżka ceny!
Bardzo atrakcyjny apartament typu studio w pobliżu plaży w kurorcie Byala. Mieszkanie znajduje się w kompleksie z niezawodną firmą zarządzającą. Obszar, w którym znajduje się kompleks, jest niezwykle cichy i spokojny.To tutaj, rzeczywiście można odpoczywać "pełną piersią", z dala od hałasliwych tłumów i zatłoczonych plaż. To w takim miejscu, można "delektować się" słońcem, plażą i ciepłym morzem. Plaża znajduje się ok. 750 metrów od centralnej plaży. Kompleks ma niewielką powierzchnię, gdzie znajduje się basen, ochrona, recepcja. Apartament znajduje się na 2 piętrze. Składa się z przedpokoju, salonu z wyposażoną kuchnią, łazienki i balkonu. Z apartamentu roztacza się piękny widok na morze. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w meble i sprzęt potrzebne do życia w tym uroczym zakątku. W łazience znajduje się prysznic, pralka i boiler, Roczny podatek za utrzymanie i zarządzanie - 8 euro za mkw.
Cena apartamentu wynosiła  21 099 euro.
Teraz właściciel zdecydował się na obniżkę ceny.
Nowa cena to tylko 19 500 euro.


Marzysz o wypoczynku i relaksie w  ciszy i spokoju nad brzegiem morza? Ta oferta jest dla Ciebie!  UDOGODNIENIA :

- 750 od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- basen dla dzieci
- plac zabaw
- ochrona, monitoring

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B


 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
19 500, 00 €
Cena za m2 w EURO
541, 67 €
Powierzchnia całkowita
36, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Byala
Odległość od morza
700m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria