(Symbol SH8077) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Studio 1 pokojowe (55 m2),  
   
Cena 21 500 EURO, czyli  390 EURO/m2 


Informacje podstawowe

Niezwykle niska cena! Tylko 390 Euro/m2!
Obszerne  studio w  kompleksie "Pirot City" w centralnej części prestiżowego kurortu Słonecznego Brzegu, ok 10 minut do jego złotych plaż (800 m). Popularne pobliskie atrakcje to Park Wodny Action, wiele restauracji, sklepów, miejsc rekreacji i rozrywki. Zabytkowe miasto Nessebar znajduje się 5 km od obiektu.

Kompleks jest ogrodzony i całorocznie strzeżony. Rok budowy kompleksu 2007. Jest efektywnie utrzymywany; zapewnia mieszkańcom basen, bistro i parking.
Opisywany apartament znajduje się na drugim piętrze kompleksu z widokiem na basen. Mieszkanie jest wykończone i wyposażone w wysokim standardzie. Wszystko jest bardzo dobrej jakości i jest w doskonałym stanie. Mieszkanie składa się z pokoju połączonego z otwartą kuchnią.  Nowoczesna kuchnia jest w pełni wyposażona w zintegrowane urządzenia (lodówka, okap kuchenny, płyta grzejna). Łazienka jest także całkowicie wyposażona i urządzona. Uwagę zwraca przestronny taras z widokiem na okoliczne, mało ruchliwe, leniwe uliczki. 
Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu bez żadnych dodatkowych nakładów.

Roczna opłata za zarządzanie i utrzymanie - 10 euro za mkw. Cena apartamentu wynosi 21 500 euro.

OKAZJA !!! Niezwykle niska cena!

 


UDOGODNIENIA :

- 800 m plaży 
- klimatyzacja
- basen
- basen dla dzieci
- plac zabaw
- ochrona, monitoring
- recepcja

UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 "Angel City" wejscie B 
         
 


                       
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
21 500, 00 €
Cena za m2 w EURO
391, 00 €
Powierzchnia całkowita
55, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Pirot City
Odległość od morza
800m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria