(Symbol SH8068) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Studio 1 pokojowe   (42 m2),  
   
Cena 22 200 EURO, czyli  528 EURO/m2 


Informacje podstawowe:

Apartament typu studio w dobrze utrzymanym kompleksie Casa del Sol w Słonecznym Brzegu. Rok budowy 2009.  Kompleks znajduje się w południowej części kurortu, ok. 800 metrów od słynnej plaży Cocoa Beach. Jest także całkiem blisko, do Starego Miasta w Neseberze (ok. 2,6 km) z jego uroczymi wąskimi uliczkami i nastrojowymi restauracjami i tawernami nad brzegiem morza.
Na terenie kompleksu znajduje się duży basen z częścią dla dzieci, recepcją, ochroną.
Całkowita łaczna powierzchnia mieszkania wynosi 42 m kw. Apartament mieści się na 2 piętrze. Z okien apartamentu i tarasu roztacza się widok na basen i część wewnętrzną kompleksu. 

Mieszkanie składa się z salonu z częścią kuchenną, łazienki i tarasu. Teras jest obszerny i wygodny. Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu bez żadnych dodatkowych nakładów. 
W cenie jest kompletne wyposażenie i umeblowanie apartamentu, które jest widoczne na zdjeciach. Wszystko jest jak nowe i w doskonałym stanie.
Roczna opłata za zarządzanie i utrzymanie obiektu to 10 euro za mkw. Cena apartamentu wynosi 22 200 euro.UDOGODNIENIA :

- 800m od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- basen dla dzieci
- place zabaw
- ochrona, monitoring

UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B 
             Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
22 200, 00 €
Cena za m2 w EURO
528, 57 €
Powierzchnia całkowita
42, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Casa del Sol
Odległość od morza
800m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria