(Symbol AL7145854) Apartamenty na SprzedażRawda,

Opis oferty


Apartament 2 pokojowy  (54 m2),  
   
Cena 46 780 EURO, czyli  866 EURO/m2 


Informacje podstawowe:

 

Jest to elegancki, luksusowo umeblowany i wyposażony apartament 2 pokojowy, położony w pięknym kompleksie Melia 8, w Rawdzie. Rawda to spokojny kurort, położony tylko kilka kilometrów od Neseberu i Słonecznego Brzegu.To jest bardzo elegancki kompleks, efektywnie zarządzany i dobrze utrzymany. Wysoki standard zarówno apartamentu, jak i samego kompleksu, który cieszy sie renomą i prestiżem. Kompleks położony jest w pobliżu plaży, tylko ok. 350 m., a jednocześnie w pobliżu centrum Ravdy, gdzie wszystko jest czynne przez cały rok. Posiada dobrze, utrzymany obszar, w którym znajduje się basen, basen dla dzieci, piękne tereny zielone. Ten obiekt jest ogrodzony i całorocznie chroniony.
Całkowita łączna powierzchnia mieszkania wynosi 54 mkw. Jest na drugim piętrze. Składa się z jednej sypialni, salonu z otwartą kuchnią, łazienki i tarasu. Widok na wnętrze kompleksu i na basen. Wraz z mieszkaniem sprzedawane są wszystkie w nim urządzenia: zarówno meble, jak i wyposażenie. W łazience znajdują się wysokiej jakości urządzenia i wykończenie. Jak widać na zdjęciach to mieszkanie jest całkowicie gotowe do natychmiastowego zamieszkania czy wynajęcia, a wszystko jest bardzo wysokiej jakości i w doskonałym stanie!
Roczna opłata za zarzadzanie i utrzymanie wynosi 10 euro/m2.

 

UDOGODNIENIA :


- 350 m od plaży 
- klimatyzacja
- baseny
- plac zabaw
- supermarket
- ochrona, monitoring
- sklepy, restauracje

- Sport,
- Sporty wodne
 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie w formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo gwarantuje całkowity brak opłat dla biura w przypadku rezygnacji/nieprzystąpienia klienta do umowy notarialnej (bez podania przyczyny). 
W przypadku zakupu gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222 wejście B


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
46 780, 00 €
Cena za m2 w EURO
866, 30 €
Powierzchnia całkowita
54, 00 m2
Liczba pokoi
2
Miejscowość:
Rawda
Kompleks:
Melia 8
Odległość od morza
350m
Nr tel.
506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria