(Symbol SH8019) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,


Opis oferty


 
Apartament 1 pokojowy  typu studio (44 m2),  
   
Cena 25 390 EURO, czyli  577 EURO/m2  

Informacje podstawowe :

Studio 1 pokojowe w atrakcyjnej cenie, wraz  z meblami i urządzeniami. Mieszkanie znajduje się w bezpiecznym i dobrze utrzymanym kompleksie "VIP Park" w kurorcie Słoneczny Brzeg. Kompleks znajduje około 700 metrów od szerokiej piaszczystej plaży. Jest ogrodzony i strzeżony przez całą dobę. Obok kompleksu znajduje się zielony park. Łączna powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 44 m kw. Znajduje się na pierwszym piętrze. Rozkład apartamentu: pokój połączony z otwartą kuchnią, łazienka i balkon. Bardzo przyjemny widok z balkonu na park. Opłata za zarzadzanie i utrzymanie obiektu - 9,60 euro za mkw. Cena wynosi 25 390 euro.

To jest  rzeczywiście dobra cena za ten apartament, w który można zainwestować, i który może generować zysk z przewidywanego wzrostu wartości takiej klasy nieruchomości, ale również z zysków z ewentualnego wynajmu wymagającym turystom. Nie dość, że to jest niezwykle niska cena, to jeszcze na dodatek apartament zapewnia wypoczynek w bardzo dobrych warunkach ciesząc się wspaniałym słońcem, morzem i plażą.


UDOGODNIENIA KOMPLEKSU:

 
- 700m od plaży 
- basen
- klimatyzacja
- tereny zielone
- ochrona i monitoring
- sklepy, restauracje
- tereny rekreacyjne

 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie. Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzedaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i następnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny) - także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
25 555, 00 €
Cena za m2 w EURO
577, 05 €
Powierzchnia całkowita
44, 00 m2
Liczba pokoi
1
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
VIP Park
Odległość od morza
700m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria