(Symbol AL6921730) HOTEL-PENSJONAT na SprzedażCzernomorec,

Opis oferty

 

HOTEL 3*   60 łóżek
   
Cena 1 200 000 EURO


                                                                                                 Informacje podstawowe:

Rodzinny 3 pietroowy hotel ***Acladi położony jest w pobliżu miasta Akladi. Chernomorets w drodze do Camping "Garden" 300 metrów od Plaży Topoli. Hotel jest co roku w pełni  obłożony. Jest umeblowany, odnowiony a teren zewnetrzny wraz z roślinnością jest starannie utrzymany. Jest to kameralny hotel, doceniany zwłaszcza przez rodziny z dziećmi z powodu miłej gościnnej atmosfery oraz spokojnej lokalizacji w niedalekiej odległości od plaży. Hotel dysponuje 20 pokojami, w tym 3 apartamentami i 1 apartamentem VIP z jacuzzi, każdy z własną łazienką, klimatyzacją, lodówką i tarasem. W sumie jest 60 miejsc noclegowych. Pokoje są w pełni wyposażone i umeblowane w meble i sprzęt  o wysokim standardzie. Hotel oferuje on krytą restaurację oraz letni ogród z basenem i leżakami. Basen jest podzielony na częśc dla dorosłych i częśc dla dzieci. Restauracja serwuje smaczne dania kuchni bułgarskiej i europejskiej. W kuchni znajduje się kompletny sprzęt; lodówki, zamrazarki, grillownice, płyty elektryczne i gazowe a także piece do pizzy. Jest także piekarnik opalany drewnem.Restauracja jest zorganizowana i funkcjonuje zgodnie z obowiazujacym prawem i wymogami sanitarnymi.
Na terenie hotelu znajduje się parkig, baterie słoneczne i podgrzewacze wody. Może funkcjonować przez cały rok.
Kompletna dokumentacja techniczna, a także komplet dokumentów na podstawie których obiekt funkcjonuje jako restauracja i jako hotel jest dostepny dla potencjalnego nabywcy.

 


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny), także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

 
Rodzaj nieruchomości
HOTEL-PENSJONAT
Cena w EURO
1 200 000, 00 €
Cena za m2 w EURO
888, 89 €
Miejscowość:
Czernomorec
Powierzchnia całkowita
1 350, 00 m2
Powierzchnia działki
2 130, 00 m2
Ochrona
Monitoring
Osiedle zamknięte
Domofon
Recepcja
Czy jest KW
Liczba miejsc parkingowych
20
Ilość balkonów
20
Najbliższe morze
300m-500m
Stan budynku
BARDZO DOBRY
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria