(Symbol SH1111) Apartamenty na SprzedażSłoneczny Brzeg,

Opis oferty

 

Apartament 3 pokojowy   (58 m2),  
   
Cena 27 900 EURO, czyli  477 EURO/m2 


Informacje podstawowe:

OKAZYJNA CENA!!!
Do sprzedania 3 pokojowy apartament w bardzo atrakcyjnej cenie w obszarze Cocoa Beach, Słoneczny Brzeg. Kompleks  nosi nazwę Sunny Day 2 i znajduje się 500 metrów od plaży. Na terenie kompleksu goście i właściciele mają całoroczną ochronę, odkryty basen z częścią dla dzieci, kawiarnię. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Składa się z przedpokoju, pokoju połączonego z otwartą kuchnią, 2 sypialni i łazienki. Kuchnia jest duża, efektywnie rozplanowana i odpowiednio wyposażona. Okna mieszkania są duże i wychodzą na część zewnętrzną obiektu. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane.  
Roczna opłata za utrzymanie kompleksu wynosi 8 euro/m2
To jest okazja, aby za tak niską cenę mieć własne miejsce nad Morzem Czarnym i cieszyć sie zawsze doskonałą pogodą, dobrym jedzeniem, ciepłym morzem i wspaniałą piaszczystą plażą.
UDOGODNIENIA :

- 500 m od plaży 
- klimatyzacja
- basen
- basen dla dzieci
- plac zabaw
- ochrona, monitoring

- Sport,
- Sporty wodne


UWAGA: Oferta z rynku wtórnego. Przedstawiona cena jest propozycją właściciela, i może podlegać negocjacji. Jest to cena za nieruchomość oraz cena za umeblowanie i wyposażenie.Transakcja zakupu odbywa się tylko i wyłącznie formie notarialnej, w biurze notarialnym, właściwym z miejsca położenia nabywanej nieruchomości - co jest wymagane prawem bułgarskim i stanowi gwarancję zgodności transakcji z wymogami prawa i bezpieczeństwa procesu kupna/sprzedaży dla stron. Niezależnie, cały proces kupna sprzadaży, dokumentacja i stan prawny nieruchomości jest monitorowany i  weryfikowany przez wyspecjalizowaną kancelarię prawną w Bułgarii. 
WAŻNE: Sposób współpracy z klientem, jest identyczny jak w przypadku zakupu nieruchomości krajowych w Polsce. Podjęcie i rozpoczęcie współpracy w zakresie pośrednictwa jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące, tzn. każdy klient może współpracować także z innymi Biurami/Agencjami. Stosowana przez nas Umowa o pośrednictwo, gwarantuje bowiem całkowity brak kosztów dla klienta, w przypadku rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem i nastepnie ew. rezygnacji/nieprzystąpienia do umowy notarialnej (bez podania przyczyny), także w przypadku gdy Biuro ponosiło koszty, w toku realizacji Umowy o pośrednictwo. 
W przypadku zakupu, gwarancja najniższego wynagrodzenia za usługi, stosowane na rynku polskim, w zakresie pośrednictwa zakupu nieruchomości bułgarskich.


Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, skontaktuj się z nami, a uzyskasz jeszcze więcej wartościowych informacji:

                         zadzwoń do biura w Polsce - tel. 12 444 62 20 lub  tel. 506 310 675 lub tel. 602 399 532
                         napisz do biura w Polsce - email: biuro@nieruchomoscibulgaria.pl
                         umów się na osobiste spotkanie w biurze - Kraków ul. Szlak 77/222  wejście B 
 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść niniejszej oferty ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. Kontaktując się z naszym biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/ oraz od dnia 25.05.2018 roku zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b) oraz art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

 

Cena w EURO
27 900, 00 €
Cena za m2 w EURO
477, 74 €
Powierzchnia całkowita
58, 40 m2
Liczba pokoi
3
Miejscowość:
Słoneczny Brzeg
Kompleks:
Sunny Day 2
Odległość od morza
500 m
Nr tel.
+48 506 310 675
       bułgaria domy na sprzedaż Jesteśmy laureatem edycji 2021 "Firma godna zaufania" domy na sprzedaż bułgaria